Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dicsőség érettebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsőség érettebbnek lenni a korodnál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy a 15éves csajok lesz*pnak mindenkit a diszkóban? Nagy dicsőség :D
2010. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nem dicsőség, de ez a dicsőség mégis a "koraérettek" kiváltsága, mert így van, és kész.

(az elsővel ellentétben nem a szexuális életükre gondolok:)

2010. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem,arra gondolok mikor valaki írja hogy pl. "már többen mondták hogy érettebb vagyok a koromnál..."


ez miért olyan jó?


/kérlek vonatkoztassunk el a terhes,szopós,bulizós fiataloktól mert nem róluk szól a kérdés/

2010. nov. 23. 19:11
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

szemléltetem.

2 főszereplőnk Katika és Pannika. Katika a koraérő, Pannika meg a nem.

Katikának és Pannikának is van egy párkapcsolata.

Katika nem kutakodik a párja telefonjában, mert tudja, hogy szereti őt, Katika viszont igen. Katika egyik nap meglát egy SMS-t, amiben a párja szerelmet vall egy másik nőnek. Katika teljes letargiába esik, majd pedig dührohamot kap, ütlegelni kezdi a fasziját, és ordibál, mikor a faszinak eldurran az agya, és lekever Katikának egy büdöset. Katika idegösszeomlást kap, Pannika pedig boldog a párja mellett, akkor is, ha az titokban megcsalja őt.

ennyire egyszerű.

vaknak lenni nem naivitás, hanem sokszor a legbölcsebb tett. mindenki megkapja végül, ami neki jár.

2010. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszi a hosszú választ,de nem éppen erre gondoltam


leírom miért tettem fel:


sokszor olvasom itt az oldalon hogy velem egyidősek (16/L vagyok) írják hogy "értettebbek a koruknál"

Ez miért jó?Erre miért büszkék, ez miért (ekkora) érdem?

én még nagyon gyerekként viselkedek nem vagyok érettebb a koromnál(amúgy még semmi intim kapcsolatom sem volt)

Ilyen gáz gyereknek lenni?


(Még egyszer írom a kérdés nem arról szól hogy miért szexelnek a velem egykorúak ilyen fiatalon hanem a másik véglet büszkeségéről.)

2010. nov. 23. 19:25
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

gondolom,te arra gondolsz hogy szellemileg érett nem?

dicsőség vagy nem,kulturáltan kell viselkedni normálisan emberhez méltóan,és tisztelni fognak akár milyen "szinten" van azt illető

2010. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

jah és még

ügye egy komolyabb ember,másképp áll hozzá az egyes témákhoz.szóval hogy is fogalmazzak komolyan felfogja.

mindent más szemszögből néz,mint egy gyerek


ez nehéz téma nehéz megfogalmazni,de néha jó néha nem,hogy érettebb.egyéntől függ

2010. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
az érettebb... hogymondjam.. talán itt arra gondolsz, hogy megválogatod a tetteid, szavaid és nem egyből ahogy esik, úgy puffan. Nem vagy gyerekes, tudsz mérlegelni, komolyabb vagy mint a korodbéliek. Nemtom nagyon megfogalmazni xD
2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen a szellemileg érettre,de még mindig nem értjük egymást azaz érzésem de köszi a válaszokat:D
2010. nov. 23. 20:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez egy általános önámítás. MINDENKI azt hiszi 16 évesen, hogy érettebb a koránál, mert kicsit kinyílik a világ, de pont ezért senki sem érettebb a másiknál. Én is azt hittem, aztán visszagondolva rájöttem, hogy rohadtul nem voltam érettebb. Majd rájönnek ők is, ez egy tinédzserkori hülyeség.
2010. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!