Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevallottam érzéseimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam érzéseimet, elutasitott, de nőnek érezte magát, hagyhattam benne nyomokat?

Figyelt kérdés

Megkiséreltem a lehetetlent nemrégiben egy szál rózsával. Azt mondta, most nem kell pasi az életébe (egy hónapon belül volt is afférja kettővel is), hogy ez most igaz, vagy csak erre hivatkozva nem fogadott el, nem tudhatjuk.

Viszont még sosem kapott virágot, illetve senki nem hivta szépnek. Sikerült romantikusra a dolog, és nőnek érezte magát.


Azért lehet, hogy sikerült valami nyomot hagynom magam után? Egyáltalán lányok, ha ilyen történik veletek, és mondjuk az illető nem reménytelen eset, sokszor gondoltok erre vissza? (27F -> 26L)


2013. szept. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze..
2013. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegény, 26 éves koráig nem kapott egyáltalán virágot? Ez tök szomorú... Biztos jól esett neki, hogy tőled kapott :) Még ha esetleg nem is jöttök össze, biztos nem felejt el téged, de ha elutasított valszeg nem lesz semmi. Bár még egy próbát megér, csak ne nyomulj nagyon.
2013. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély...De ne hagyd, hogy kihasználjon, akár akaratán kívül is. Ha annyira vonzanád férfiként, ha nem is vetné rád magát, nem mondana ilyet, hogy nem kell pasi az életébe.
2013. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy cselekedtél , ahogy egy férfinek kell.Odaálltál elé és elmondtad amit érzel.Ezzel máris a férfi kategóriában vagy a szemében.De ne nyomulj tovább , ne nagyon keresd és főleg n tegyél neki szívességeket.Akkor pincsikutyának fog tartani , akivel jól elvan , elviccelődik , viszont kefélni mással fog.Ha amúgy kicsit is szimpatikus vagy számára és pihenteted , idővel talán ő fog keresni.
2013. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Undormány lány lehet.
2013. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!