Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha lányként én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha lányként én keresem többször, nyomulok egy picit?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatunk, az elején sokkal többet keresett (persze azért én is őt), de mostanában nem igazán érdeklődik. Lehet, hogy képbe került másik lány, vagy csak mégsem akar annyira... Én viszont nem akarom ennyiben hagyni, mert fontos lett nekem.
2013. szept. 8. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem kétségbeesett kapálózás, és kellő lazasággal tudod kezelni a helyzetet, egyáltalán nem gond.
2013. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 viktor123456 ***** válasza:
Menj csak keresd. A mihamarabbi válasz tudás fontosabb a válasznál.
2013. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.
2013. szept. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!