Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az új osztálytárs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az új osztálytárs?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, jött egy új osztálytárs, egy fiú. Van egy haverja az osztályból akit már régóta ismer. Nagyon tetszik a srác! Tipikusan olyannak néz ki,mint akinek csak az ilyen nagyon szép lányok jönnek be.

Az első napokban többször észrevettem,hogy folyton bámul,de csak ennyi. Ez még nem jelenti azt,hogy tetszem neki igaz? Ha bejönnék neki, akkor próbálna közeledni?


2013. szept. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki
2013. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
" tipikusan olyannak néz ki mint akinek az ilyen nagyon szép lányok jönnek be" ezt úgy értem,hogy olyannak néz ki,mint akinek csak az olyan szép lányok jönnek be. És egy olyan átlagos lány,mint én az olyanok nem
2013. szept. 9. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kölcsön akar kérni tőled, csak nem meri mondani....
2013. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Új osztálytárs! Jó hogy mindenkit megnéz, viszont konkrétan csak téged bámul? Mert akkor már valami lehet.
2013. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokszor néz,és sokáig! De szerintem csak beképzelem magamnak olyat ami nincs :|
2013. szept. 10. 16:28
 6/6 anonim válasza:
Némely fiú azt várja hogy lány kezdeményezzen, viszont először is próbálj meg vele barátkozni, és ha bejösz neki, akkor meg fogja mondani.
2013. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!