Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, de nem merem elmondani neki, mert 7 év van köztünk. Neki van egy felesége és egy gyereke, de én szeretem és szerintem ez a lényeg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom egy kicsit furának hangzik de én nagyon szeretem és versenyeken is sokat találkozunk és akkor is nagyon sokat smárolunk és a kamionban is rajta ültem és masszíroztam és még huncutkodtunk,de észrevettem hogy egy kicsit a szex felé hajlik,de én még nem szeretném elveszteni,bár már megfordult a fejemben hogy talán vele...de szerintem túl nagy falat lenne!de annyira szeretem! és már 4 éve tetszik :S
2007. szept. 29. 20:14
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nem lenne okos doldog egy családot szét szakítani.Mert lehet, hogy a család szétszakadását a gyerek sínylené meg. A gyereknek pedig szerető szülőkre van szüksége, nem pedig egy csonka családra. A másik dolog, nem biztos , hogy a fiú érez irántad bármit is. Azt írod ,hogy a sex felé hajlik. Azon nem gondolkodtál még el, hogy csak a sex miatt foglalkozik veled? Gondold át az egészet alaposan. Én a helyedben elfelejteném, és meghagynám a családjának.
2007. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző hozzászoló is mondta elég gáz ha szétszakítasz egy családot.Főleg a gyermeket az APJÁTÓL.

Azt nem irtad hány éves vagy,de tippelek még nem vagy nagykorú.

Majd ha egyszer feleség leszel gondolj bele neked hogy esne ha egy másik nő ugyanezt tenné a férjeddel.

2007. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit! Főleg ne olyat,amit később megbánhatsz!Keress magadhoz illőt korban!Ő már elkötelezte magát!Ha neki ez nem jó,változtasson rajt! De gondolom csak a hiúságát legyezgeted,és nem akar Ő tőled semmi mást!Esetleg szexet,de aahogy írtad,neked ez túl nagy falat!Nehogy "megfulladj"!Kerüld el jó messzire!
2007. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lehet h szokimondo leszek de a te érdekedben:

Ez a pasi (még mielött azt hinnéd) az ég világon semmit nem akar tölled maximum szexet, ami neked nem lenne ajánlatos hiszen még szűz vagy. A családját nem fogja elhagyni miattad meg végképp! Ezt igy hidd el ahogy irom. Amit a kérdéből kivettem az az hogy ez a pasi flörtöl veled "versenyeken" és amit akar az szex semmi más. Elég szomorú h ilyeneken jár az agya amikor gyereke van de hát végeredményben férfi akit a farka irányit. Szerintem felejsd el, nehogy egy ilyen embernek add oda magad elösször...

2007. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalandot keres és házon kívül szexet,de ezt te is tudod. Lehetne annyi önbecsülésed, hogy ne csináld.Éretlen,butácska vagy és biztos vagyok benne, hogy ő sem gondol másként rád. Keresd a kortársaid társaságát, ebből, amit most csinálsz, még komoly problémák lehetnek.
2007. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak sajnos ö nem olyan..mint egy apa :S ö leszarja családját és igyis szétmenne..amugy meg 15 éves vagyok..és képtelen vagyok elfelejteni..:(
2008. márc. 22. 23:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos ö nem olyan..mint egy apa :S ö leszarja családját és igyis szétmenne.."

Tessék???

Ha így van - hanyatt-homlok szaladj, amilyen messzire csak bírsz!

2008. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
hagyd békén!!remélem az asszony jol elver!! + isten is mert ez ocsmány. 15 évesen én még babáztam.nem vagy normális.még szőr sincs a lyukadon
2009. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!