Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki h nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki h nekem tetszik? Tudom h sok ehhez hasonló kérdés van de az úgy jobb és nem kell keresgélnem a kérdések között!

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos srác az évfolyamomon. De az a baj h az egyik osztálytársnőmnek is tetszik . De nem tom h miért haragszik rám és direkt jó pofát vág mindenhez h én ne csapjam le a kezéről... De sztem nem csak neki tetszhet hanem másnak is . és mi van akkor ha egy buliba találkozik egy rendes sráccal a többi csajnak is megmondja h ne barátkozzanak/ismerkedjenek?! Na és Nekem is tetszik az illető aki neki is de nekem már mondta h neki nem jön be az oszt.társam . De én nem tom h h hívjam fel a figyelmét magamra. És persze szoktunk beszélgetni... Mert mindenki ezzel jön h beszélgessek vele sokat! De ha neki ebből se esik le akkor nem tom h mi legyen.Ha meg megtudja osztály.t. akkor meg vmit tuti h ki fog találni h bosszút álljon de én meg tényleg nagyon szeretem a srácot!! S.O.S. mit csináljak h észre vegyen h nekem bejön ő?

Nagyon jó fej , lehet vele beszélgetni is meg minden. Csak arra nincs ötletem h mit mondjak neki! Lécci segítsetek 15/L és ő is 15 éves és ráadásul az évfolyamtársam.Már arra is gondoltam h megmondom neki míg nem késő.


2009. dec. 16. 19:58
 1/1 Andrewka ***** válasza:

Amíg ezt begépelted meg is találtad volna a számodra megfelelő választ...

De egyszerűen a száddal.(azért ne sz*pd le egyből:))

Beszélgess még többet, csábítsd el. Célozgass, hívd el valahova... Ha ezekről a női praktikákról fogalmad sincs akkor meg inkább hagyd mert akkor még igencsak éretlen vagy egy kapcsolatra. (és még a lányok érnek előbb...)


22/f

2009. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!