Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha túlságosan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túlságosan is félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Annyira félek a nőktől ha már egy rámnéz beindul a vészjelzés, azt se tudom hova nézzek, kapkodok, beszélgetés közben pedig nem tudok ellazulni, mindig nagyon ideges vagyok.Meg úgy gondolom hogyha lenne egy párkapcsolatom, nemtom minek kellene történnie, miről szól az egész, miről beszélgessek vele.Tudom sok embernek van ilyen gondja, de aki kilábalt ebből annak hogy sikerült?
2008. júl. 3. 03:30
 1/7 A kérdező kommentje:
ha 2 mondatnál többet birtam velük beszélni örömömben szárnyaltam, ha elmegyek valahova és van ott nő akkor mindenki figyel rám hogy mitől vagyok olyan csendben mivel általában nem szoktam csendes lenni, és még lánnyal szinte sose beszélgettem, 16 éves leszek
2008. júl. 3. 03:35
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Hm...hasonloan voltam, en lany vagyok, tahat a fiukkal szemben. Kb ennyi idos vagy egy evvel kisebb voltam mikor ez kezdodot nalam...ha egy olyan fiu tarsasagaba kerultem akkor allandoan vigyorogtam(ami jelem eleg benan nezett ki) es nem nagyon tudtam mit tenni, mert csak ugy ramjott...aztan kesobb tudatosan figyeltem erre, h ne rohogjem szembe a masikat, mert mar en ereztem h gaz...olyant is csinaltam h hozza szoltam, s akkor mar muszaj volt beszelni, s igy "kezeltem magam"...

ebben az idoban ismertem meg egy sracot aki tanitott gitarozni, vele is ugyanez volt a helyzet, szegyelte elotte enekelni, gitarozni is egyaltalan, de kesobb elmulott...

1 evre ra ismertem meg a baratomat aki nagyon aranyos volt velem, es bar kezdetben elotte is mindent szegyeltem mara mar barmirol kepes vagyok vele beszelni, es esetleges "ciki" temaink sincsenek...

Szerintem az a fo hogy tudatositanod kell magadban, h nem akarsz hallgatni, probald meg azt amit en annak idejen, kozelits a lanyok fele:) lassuk mi lesz, remelem siereul Udv

2008. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Majd elmúlik :)
2008. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 éves fiú vagyok és én is hasonló helyzetben voltam, amíg meg nem ismertem egy lányt kb fél éve, akivel valahogy sikerült elkezdeni a beszélgetést és azóta is tart minden este. Ez nekem nagyon sok önbizalmat adott és azóta simán tudok beszélni lányokkal bárhol bármikor. Szerintem keress te is egy lányt, akire megpróbálsz egy barátként tekinteni és sokat beszélni vele, és akkor meg fogsz tanulni lányokkal beszélni. Sok sikert!
2008. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanez volt a problémám.

Aztán megismertem egy lányt és rájöttem, hogy nem is kellett volna ekkora ügyet csináljak ebből a beszélgetésből. Elmondtam a lánynak, hogy nekem negy egyszerű ez a helyzet, és hogy kicsit türelmesnek kell lennie velem, de ő megértő volt velem.

Pár találkozás után megszoktam a szitut és már tök jól el tudtam lazulni.

Azóta már én sem félek a lányoktól, és bárkivel lazán el tudok beszélgetni első találkozás alkalmával is.

2008. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok és nekem is ilyen problémám volt. De rájöttem, hogy először fiúbarátokat kell szereznem, akik iránt nem érzek semmi olyat, és tőlük tanulhatok sok mindent, meg velük azért könyebb a beszélgetés, mint olyannal aki tetszik. Én még most is félek a randizástól egy kicsit, és még nem volt senkim. De nem adom fel, sok mindenkivel fogok találkozni még ha nem is lesz belőle semmi, kell a tapasztalat :)
2008. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis ilyen vagyok sajnos 100% :( ja és 25 leszek nemsokára..

ja és mondjuk nagyon nagy darab vagyok.. annyira rosszul vagyok már ettől.. de a kérdezőt ez persze nemvigasztalja ugyhogy kivancsi vagyok mik lesznek a megoldasok :|

2008. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!