Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közelíthetném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelíthetném meg?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok a giminkben, és most jöttek meg az új nulladikos diákok. Nem terveztem, hogy rájuk nézek, de akadt egy nulla fiú, aki nagyon tetszik, és ez ellen nem tudok mit csinálni. Egyébként egyidősek vagyunk, mert ő évesztes, én pedig nem :)) szóval... ez a srác lég helyes, és odáig van érte az egész osztálya, rengeteg lány. Ezért nem is szeretnék neki írni, mert úgyis csomóan zaklatják.


Ami közös bennünk, az a zenei ízlésünk, és mindketten egy busszal megyünk a suliba és vissza. Eddig egyszer beszélgettem vele, de akkor egy csapatban voltunk mi, buszosok, szóval nem konkrétan vele beszéltem.

Mit javasoltok, hogy tudnám megközelíteni, hogy ha járni nem is tudnék vele, barátok lehessünk?



#fiú #szerelem #randizás #népszerű srác
2013. szept. 14. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
flört
2013. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogyan?
2013. szept. 14. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, keress rá...
2013. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejelölted már facebookon? ha nem, tedd meg, nézd meg az adatlapján, mik érdeklik, majd amikor újra együtt buszoztok, szólítsd meg, hogy láttad fb-on, kedveli ezt meg ezt a filmet, zenét, sorozatot, és neked is nagyon tetszik, majd kezdj el vele beszélgetni róluk (zene-koncertek, kedvenc szám, albumok... sorozat-kedvenc szereplő, stb.) Biztos szívesen fog beszélgetni számára érdekes témákról. Lehet pár ilyen beszélgetés után rád is ír majd, vagy ha úgy érzed, szívesen beszélget veled, te is ráírhasz majd nyugodtan :)
2013. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!