Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten milyen randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten milyen randi helyeket tudtok belvárosban ajánlani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet egy nálam 5 évvel idősebb nővel (33) lesz randim. Nem akarom csak egyszerűen 1 KV-ra vagy sütire beültetni valami cukrászdába vagy stb. Olyan egyhangú és több ilyen "lapos" randim is volt már. Változatosat szeretnék.

Egyéb ötleteket tudnátok még?

Ha nem tudsz értelmes választ írni, inkább ne írj. Köszönöm.



2013. szept. 15. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el a Katona József színházba
2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szep varos Kolozsvar ... :)
2013. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Idöjarastol függ a dolog, de sztem a Dombhoz buli felmenni. Ha szep az idö, jo a kilatas, kellemesen telik az idö. Meg van baratnövel voltam fent, de sraccal is siman felmennek. :)

Huh, majd egy eve nem voltam rendesen otthon, szoval több dolog most jut eszembe. :)

22L

2013. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Meg csak...
2013. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a domb tényleg jó ötlet,vagy egy séta az őszi arborétumban?bár ez ugye nem kifejezetten belváros..
2013. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! Sajna azok tényleg jó helyek és még kerékpárral is messze van.

További ötleteket várok még.

2013. szept. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!