Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudok miről beszélni vele. Miről beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem (osztálytársam).Egyszerűen nem bírok vele miről beszélni.Mikor elhatározom,hogy na,most odamegyek hozzá akkor az esetek nagy részében az szokott lenni, hogy amikor már ott vagyok előtte akkor nem jut semmi se az eszembe. Néha-néha azért beszélek vele de elég ritkán.Tudnátok segíteni,tanácsot adni nekem,hogy miről beszéljek vele,esetleg hogyan? Minden választ előre köszönök.

16/F


2009. ápr. 1. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt 50X leírtam ...nincs semmi extra ne ugy beszélj mint egy csajjal akit szeretsz és aki neked tetszik hanem mint egy átlagos emberrel...tudom nehéz mert ott vannak előtted a mellei és ugye ott a formás feneke az izgató szája amit szíved szerint bekapnál...de hidd el ha emberként viselkedsz vele simán tudsz vele beszélgetni akármiről...őt is érdeklik az élet problémái...hiszen ő is ember
2009. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz róla? Ha mondjuk szeret teniszezni akkor beszélgess róla a teniszről, ha a brazil szappanoperákat szereti akkor mától azokat nézd és lesz miről beszélgetni, ha rocker a csaj vagy valamilyen stílushoz tartozik akkor a zenékről öltözködésről, akármiről lehet végül is.
2009. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el ok nélkül leszólítani lányokat az utcán. Párszor beégsz. Nem lényeg. Sőt kell is. Előbb utóbb magától fog menni. Csak ne add fel. Én is így voltam régebb, most meg akármiről elbeszélgetek a csajokkal. Viccelődj és egyáltalán ne érdekeljen, hogy nevessen rajta, magadat szórakoztasd elsősorban. Ha látja hogy laza vagy az majd bejön neki. Majd szépen lassan szexuális útra kell terelni a beszélgetést és BUMM. De fontos, hogy más lányoknál előbb gyakorolj és természetesen menjen.
2009. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!