Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval. Van egy fiu aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval. Van egy fiu aki nagyon tetszik és én is neki nemtudom igazábol mit érzek iránta. Segitenétek? Köszönöm elöre is a normális válaszokat (többi lent) 14/L

Figyelt kérdés
Szóval van az a fiu igazábol ö a b osztályba jár én az a-ba :) beszélgettünk facebookon és mondta h találkozzunk minden jo volt találkoztunk és tök jót beszélgettünk bár szerintem és tul sokat beszéltem hozzá...vagy nemtudom mert szinte folyamatosan beszéltem..:D szoval a találkozó végén megölelt és elmentünk haza mindketten szerintetek ebböl lehet még valami!?!?!? aztán mondta h majd még találkozzunk mert nagyon tetszett neki...igazábol nemtudom mert amikor találkoztunk elötte majdnem visszafordultam mert ugymond meggondoltam magam és nemtudtam hogy most akkor tényleg szeretnék vele lenni vagy nem azt tudni kell hogy ez az elsö randim volt...szoval kicsit féltem is töle:D igazábol nemtudom mit akarok egyik percben tökre hiányzik másikban azt kivánom bárcsak sosem beszéltünk volna....segitsetek..tökre nem tudom mit kéne csinálnom..:((

2013. szept. 15. 16:31
 1/3 kismutyesz_ ***** válasza:
Szerintem még legyen pár tali, és akkor könnyebb lesz eldönten. Egyébként simán lehet több is ebből. :) 16/f
2013. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
baydmeg,hát persze hogy lehet belőle valami csak gyökér vagy tetszel neki,neked is tetszik szóval lesz belőle több ha hagyod.
2013. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld kéz ;)))
2013. szept. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!