Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik. Én vok az osztály legmenőbb tagja. Mit tegyek hogy legalább barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim állandóan azt mondják hogy stílör de nem tudom hogy igaz-e.Kijövünk meg minden sokat beszélünk de én nagyon dillemában vagyok.Eddig mindent kimondtam amit gondoltam mindenki velem akar lenni de most nem tudom mit tegyek mert félek a visszautasítástól.
2013. szept. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
''legmenőbb tagja'' ez mit is jelentene?
2013. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki. én nagyon happy lennék ha az a srác akit az osztályban stírölni szoktam a barátom lene
2013. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
75%
Szerintem te egy beképzelt 12 éves páwa p.cs vagy.
2013. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
legmenőbb tagja... na persze, csak ha kisegitőbe jársz
2013. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
loooool 4es epic win ! :D
2013. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az osztály legmenőbb tagja vagy akkor miért jelent akadályt odamenni egy lányhoz és megkérdezni tőle hogy ismerkedne e veled :D ?
2013. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Milyen lehet a többi abban az osztályban, ha Te vagy a legmenőbb?
2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!