Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na, lányok a kölcsönösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, lányok a kölcsönösség egyében erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha elhívok egy lányt randizni, először örül hogy Ő velem..aztán érzem kicsit visszavesz ridegebb lesz, majd mikor mondom neki hogy hol, bevágja hogy "hát szted én fogok menni hozzád, gyere te"..pf ennyi. Ennél az esetnél kalapom teszem rá hogy aki ebbe ezután belemenne szép kis papucs lenne belőle idővel. (értem alatta a lány semmibe nem nézné)

Kilőve, ez milyen szöveg már. Flegma, kisasszonyos, kiábrándító. Azért ha egy lánynak is bejön a fiu, ő is áldoz érte és utazik ha kell, ne csak a fiu menjen a szájába.


2013. szept. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" Azért ha egy lánynak is bejön a fiu, ő is áldoz érte és utazik ha kell, ne csak a fiu menjen a szájába."

Ebben igazat kell adjak.

Oké,hogy nekünk kell udvarolni.De a csajnak is tenni kel a dolgokért.

A kérdés többi részét valamiért nem tudtam értelmezni :/

2013. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok félúton!

Tényleg kicsit értelmetlen a kérdésed amúgy, nehezen hámozható ki.

Egyébként attól, hogy egyszer (vagy akár többször) engedsz a lánynak még nem leszel papucs. A jó kapcsolat alapja a kompromisszuképesség!

25N

2013. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ez az engedni dolog, ha látom a lányon hogy "tiszteletet" megadja akkor persze..magyarán van kölcsönösség. De ez a válasz stilus elárulja hogy is vélekedik. Így számomra, pont.

Ha azt mondja, hogy: köszönöm a meghívást de attól tartok nem fogok tudni elmenni addig, de mit szólnál ha itt találkoznánk, akkor azt mondom rendben:)

2013. szept. 20. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyíregyháza és Pécs közt találkoztunk félúton.

Ma a feleségem. :)

2013. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyes! Ne légy papucs! Fényesitsd csak magad a bohocodat!
2013. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha flegmán fogalmazott akkor oké pont. De ha normálisan mondta volna azért még mehetsz te is elé ez nem a papucsság jele hanem,hogy komolyan tetszik!
2013. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!