Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok drogos fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok drogos fiúval?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 11:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Fogyatékos vagy?
2013. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Na azt tuti hogy soha :$
2013. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%
Megérdemlitek egymást, randizz vele nyugodtan! :)
2013. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem vagyok meleg.
2013. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Én igen..

Jártam is vele, de már az elején tisztáztuk hogy engem hagyjon ki a dolgaibol :)

2013. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Én nem..:/

Eléggé ellene vagyok ennek...még a cigit is nehezn viselem el..

2013. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Biztos,hogy nem!
2013. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogyha jarnek valakivel akirol kozben kidedulne, jogy neha drogozik bulikban, stb, akkor mem dobnam rogton. De megprobalnam lebeszelni rola. De amig csak alkalmankent drogozik es ez nincs hatassal a kapcsolagunkra addig nem szakitanek vele' habar nem is orulnek neki.
2013. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Első szerelmem egy drogos fiú volt, de annyira előtérben voltak neki a drogok, hogy jobbnak láttam elengedni.

Utána jártam egy normális fiúval, de dobtam, mert túl "unalmas" volt nekem, olyan otthonülős fajta.

Utána összejöttem egy fiúval, akiről egyre lassabban kiderült, hogy drogdíler. Addigra már mindegy volt, nagyon szerelmes voltam belé, és próbáltam elnézni neki, meg homokba dugtam a fejem, hogy egyszer-kétszer jól érzi magát, de amúgy nem komoly a dolog. Aztán fokozatosan éreztem, hogy már nem a kapcsolatunk a fontosabb neki, hanem az, hogy menjen a biznisz, és ő jól érezze magát a haverjaival (ugyanis én mondtam neki, hogy ezekben a dolgokoban nem vagyok partner, amúgy cigizni sem cigizem.) Majd egyre jobban elkezdett torzulni a személyisége, csak a drogok voltak fontosak. éreztem, hogy már nem szerelmes belém, csak a támogatásom kell neki a munkához, sulihoz... mármint abbahagyta a munkát is, és a sulit is, és azt várta, hogy ebben támogassam. eztuán szakítottam vele, úgy éreztem, nekem nem egy semmirekellő srác kell. a haverjai sosem értették, hogy egy állításuk szerint "gyönyörű és intelligens" csajszinak, miért egy ilyen fiú kell. azóta két haverral tartom a kapcsolatot, a volt barátom pedig változatlan, ugyanúgy díler, csak talált magának egy hasonló lányt.


tehát a válaszom egy hatalmas nagy nem! persze ez függ attól is, hogy mennyire drogos a fiú, de aki akármennyire is tolja ezeket a cuccokat, az képes egyre csak lentebbre süllyedni, és a végén már semmi nem fontos neki. persze azt hiszed, hogy a te fiúddal ez nem fordulhat elő, én is azt hittem, aztán pofára estem.



19L

2013. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
NEM!!!!!4 a végén belevisz akaratod ellenére is akár és kész!!!
2013. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!