Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek úgy randira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek úgy randira, hogy nem akarok kapcsolatot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ismerősének tetszettem, ezért bejelölt facebookon, ott beszélgettünk. 2 nappal később találkoztam volna ezzel az ismerősömmel, de helyette az a srác jött el, akinek tetszem. Nagyon meglepődtem, fel is idegesített kicsit, mert utálom az ilyen keveréseket, amikről nem tudok. El akart hívni valahova randizni, de nekem el kellett intéznem dolgokat, ezért jött velem és már azt is "randinak" nevezte.

Elhívott vasárnap (azaz ma) randizni, de inkább mondtam neki, hogy tegyük át hétfőre. Nem akarom megbántani, aranyos, kedves stb. de úgy érzem nekem most semmi szükségem egy kapcsolatra. Egyszerűen nem férne bele az időmbe, egyetemre járok, mellette dolgozom, hétvégén tanulok, erre a három dologra is alig van időm, nem tudnék hova berakni még egy kapcsolatot is.

Nagyon lelkes, nem akarnám, hogy csalódjon, de úgy érzem előbb el kellett volna neki ezt mondanom. Már olyanról is szó volt, hogy azt álmodta, hogy együtt vagyunk és csókolózunk. Nem tudom, hogy most mondjam el neki vagy várjak a holnapi randi végéig (ha már megígértem neki, hogy randizunk) és akkor mondjam el neki?


2013. szept. 22. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el, vagy mondd el neki szemtől szembe. Nem jeleket küldesz, mert mi nem mindig vesszük le őket. Elmondod neki, hogy merre hány métert.
2013. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem ne xarakodj ,mond meg neki feketén fehéren mi az ábra

ne pazarold az ő és a te idődet,ne adj neki fals reményt !

2013. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

ha csak szex kell, azért nem kell randira menni!

azt csak "találkozó" nak nevezem.

2013. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Általában akkor szokás randira menni, ha te is akarsz valamit. Sokkal tisztább dolog megírni neki is ugyanezt a sablonos "nincs időm egy kapcsolatra" szöveget.

Aztán a srác vagy megérti, vagy megsértődik.

2013. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Magyarul csúnya a srác. Ne menj el, mondd meg neki h mi van, ne szívasd!
2013. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt mond el neki, hogy szinte alig van szabadidőd. Ha ő ezt megérti és így is szeretne veled összejönni akkor mi akadály?? Néha neked is kell lazítani, kikapcsolódni. Lesz egy kedves, aranyos pasid, ha megértő. Először vázold fel neki, hogy nagyon sok dolgod van amibe nem ő lesz az első. Tudjon róla, hogy nem ráncigálhat téged, ha nem érsz rá. Ha jól sejtem elment veled ahova siettél. Nem lehet rossz ember akkor:) Szerintem próbáld meg! Nem hiszem, hogy megbánod. Lehet ő lesz az igazi és meg se próbáltad. Ha egyszere sokmindent kell csinálnod és kikészülsz akkor menjetek el ketten valahova szórakozni (nem feltétlen disco) vagy lazultok, így nem mentek szét és meglátod kikapcsolódsz. Szerintem randizz vele!:) Lesz egy kedves pasid. Ne streszelj. Randizz;)
2013. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha igazán tetszene a srác,és lenne szikra,kémia vele,akkor nem mondanád, hogy nem kell kapcsolat.Hagyd szegény srácot,ennyi!
2013. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Attól még beleszerethet! Ez hülyeség, hogy nem:S Ha az agyába azt programozza bele, hogy nincs idő, stb. Akkor nem is lesz kémia, mert érzelmeket nem táplál senki felé. Ekkor tudod mi jön? A vágy amit nem fog tudni fékezni. Ilyenkor jönnek az ökörség, hibák. A kérdező amúgy is kedvesnek ábrázolja a srácot akkor esélye van rá. Csak a fejben kell rendet tenni és helyet csinálni egy kapcsolatnak mint amikor a szobát rakod rendbe. Az emberi elme is szétszórt olykor. Simán működhet ez a dolog. A kérdező nem szívtelen! Jólesne neki is kis izgalom, randi, szerelem, csók, kedvesség nem utolsó sorban. Nem feszengés és a vizsga lenni a legizgalmasabb, szenvedélyesebb fogalom. Kell neki is valaki. Csak elfoglalt és hajtja magát.
2013. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

álmodozó, teperő srác

undorodnak ettől a nők

2013. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Érdekes ettől tapasztalataim szerint nem undorodnak. Ki kezdeményezzen a csaj? Tényleg undorító lehet, ha a férfi érdeklődik a csaj irántXD Álmodozó? Talán lelkes! Hoppá kérdező is ezt írta. Azért, mert így is van. Tehát egy jó pasiról van szó aki nem a gép előtt csajozik. Talán irigykedtek?
2013. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!