Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg kellett volna csókolnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidking20 kérdése:

Meg kellett volna csókolnom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel először suliban már találkoztam és beszélgettünk, majd elmentünk egy másik nap külső helyszínre (tekinthetjük 2. találkozásnak vagy 1. randinak).


Jól elbeszélgettünk, eléggé megnyílt nekem.

Vicces voltam + egy "játékot" is eljátszottam vele ami bejött neki :)

Na szóval mikor végeztünk elkísértem haza egy bizonyos pontig. Mielőtt elindultunk láttam egy rágót bekapott.

Ez jel akart lenni számomra?

Én puszival búcsúztam el tőle, mivel a következő randin szeretnék a csókra térni.

Elrontottam? Mi a véleményetek?

Főleg lányok válaszát várom ;)



2013. szept. 22. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad:) Első randin szerintem korai lett volna a csók:)
2013. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, legalább látja hogy nem vagy az a túlzottan nyomulós fajta.
2013. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egyéb tipp a későbbiekre? :)

ja még annyi smst küldtem neki amiben írtam, mennyire jól éreztem magam vele és válaszolt, hogy ő is és beszélünk.

2013. szept. 22. 14:51
 4/7 PriKillerZelee válasza:
MEG
2013. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont jó volt így :)
2013. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azóta elhívtam még egyszer valamerre (meglepetésnek szántam a helyet szóval titokként tálaltam) és erre rákérdezett ez most randi? :) mire én (már úgy is minek kerülgetni a kását) mondom igen én szeretném ha az lenne és te?

ő: nem szeretne randizni + túl válogatós (nem vagyok az esete) és nem velem van a hiba.


szóval WTF?


nem értem ezt az egészet de tényleg :D

2013. szept. 25. 09:23
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Elég érthetően mondta pedig... biztos azt nem érted, hogy akkor minek ment el veled elöször.

Ezer okból. Mert éppen ráért, mert kiváncsi volt rád, mert tetszettél neki mint ember, mert nem volt jobb dolga.

Nem csináltál semmit rosszul, jó tipp, hogy nem csókoltad meg elöször, mert most hülyébbnek éreznéd magad. Ez így normális, megkérdezted, megmondta. Lesz még ilyen, meg fordítva is, mikor egy lány rádhajt, de neked nem passzol.

Mindig jön egy következő. :)

2013. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!