Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nálatok hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok hátrány, ha egy nő nem hord magassarkút?

Figyelt kérdés

Hétköznapokra abszolút nem, alkalomra talán 1-2x, de többnyire még ott sem. Nagyon csalódottak lennétek, ha egy megbeszélt találkozóra/randira a lány például csak egy sima balerina cipőben menne el, de hozzá mégis felvenne egy szexi, vonzó ruhát? Persze nem kirívót.


Bevallom, rólam van szó, és mondjuk alacsony se vagyok (durván 174 cm) de nem igazán tudok benne menni, bénázni, csámpázni, de főleg hasra esni nem szeretnék benne. Nem tudom azt örömmel viselni, ami nem kényelmes :S 19 éves vagyok.


2013. szept. 23. 21:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bár jól mutat a magassarkú, ha tudja hordani a nő, de egészségtelen, viszont a lapos talpú f.ostalicska balerina cipődtől akkora lúdtalpad lesz, hogy csak úgy gágog...
2013. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Attól függ.A stílusa,ruházkodása dönti el,hogy illik-e hozzá.Hosszabítja optikailag a lábakat és kecsességet sugall,általában kiemeli a nőiességet.De ha valaki nem hordja,attól semmivel nem lesz kevésbé vonzó,legfeljebb nem annyira feltűnő.
2013. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11: miért lenne lúdtalpas?
2013. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Dehogy baj.

Ahová kell oda öltözzön fel meg vegyenm másfajta cipőt de amúgy nyugodtan mehet a sportcipő.

2013. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13.

Mert betonon jár vékony egyenes talpú cipőben, ami nem támasztja alá a boltozatot.

2013. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 miki28 válasza:
Egyáltalán nem!
2013. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem olyan mindegy, általába mellém felveszik mert fel kell érni azt a 190 centit , de én is azt vallom , hogy hord ami a kényelmes neked
2013. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a balerina cipő is állati kényelmetlen lehet, meg nem is egészségesebb mint amire lecseréled, de lelked rajta. Engem nem indít be pusztán a holdjáró csuka jelenléte.
2013. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!