Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 éves lányok! Mit csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányok! Mit csináltok ha egy külsőre nem tetsző pasi elhív titeket randizni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nagyon tetszik egy lány, de szerintem ez a vonzalom sajnos egyoldalú. Mivel ott nem nagyon van lehetőségem közelebb kerülni hozzá arra gondoltam hogy elhívnám randizni, csak félek hogy visszautasít és az egész gyár rajtam fog röhögni. Attól is tartok hogy igent mond esetleg szánalomból, és egy roppant kínos randi alakulna ki belőle, ti csinálnátok ilyet? Vagy ha nem tetszik a pasi akkor biztosan elutasítjátok? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. Egyébként ő 23 éves én pedig 27.
2013. szept. 25. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, biztosan elutasítanám. Nem röhögtetném ki, nem mondanám, azt mondanám, bocs, de mostanában nem igazán érek rá, elfoglalt vagyok.

Egyébként nem a legjobb dolog munkahelyen ismerkedni, később kellemetlen helyzetek lehetnek belőle.

2013. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Közlöm vele,hogy nem tetszik mint férfi,de szívesen megismerkedem vele emberként egy sör mellett.

Az esetek kb 10%-a érti meg és megyünk így sörözni.

2013. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: Ez korrekt elutasítás, még talán fel is tudnám dolgozni :) Egyébként szerintem sem szerencsés munkahelyen ismerkedni, nem is terveztem, de ez a lány átírta a számításaimat.


#2: Már ne haragudj de én nem tudnék veled "barátként" sörözgetni amikor egyértelműen többet akarok. Ez nekem csak kínlódás lenne, főleg ha a beszélgetések közben esetleg még jobban beléd szeretnék...

2013. szept. 25. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#1.


Az a leg szánalmasabb mikor csak hazudozni tudnak.

Sokkol könnyebb elfogadni ha megmondják, hogy bocs nem tetszel. Mint mindenféle átlátszó baromságot hazudozni.


24f

2013. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgymond virág nyelven közölném a helyzetet, ebből érteni kell a férfinak, hogy mit szeretnék közölni. Szerintem jobban esik ezt feldolgozni, ahogy a kérdező is írta :)
2013. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5: Szerintem teljesen érthető, és sokkal jobb mint ha a képembe mondaná hogy "bocs de ronda vagy úgyhogy nem". Még ha így is gondolja, legalább ne rúgjon már belém.
2013. szept. 25. 17:04
 7/15 anonim válasza:
Szerintem azzal,hogy közlöm vele,hogy nem tetszik,nem rúgok belé.A közös sörözést azért ajánlom fel,mert attól még emberszámba veszem.
2013. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én elmennék. mert könnyen lehet hogy egyébként meg értelmes, szórakoztató és rendes ember. egy randi meg nem házassági ajánlat, szóval miért ne lehetne kipróbálni hogy mi lenne belőle.

azt nem értem miért nevetne rajtad az egész gyár. elmesélné mindenkinek hogy elhívtad és lekoptatott? ilyen szemétkedős lány?

2013. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani hogy "Bocsi, de nem szeretnék" De az a baj hogy a többség nem érti meg és jön azzal hogy "De miért nem? Van barátod? Na légyszíves, nagyon-nagyon tetszel" és tapadnak....Oké te nyilván nem ilyen vagy, kicsit elkanyarodtam.


De megmondanám hogy nem. És nem mondanám el a többieknek, max annak csak akivel nagyon bizalmas a viszonyom.

2013. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem annyira hogy tudjam elhíresztelné-e. De elég ha csak egy valakinek elmeséli, 2 óra múlva már mindenki tudja a gyárban. Általában ilyen sebességgel terjednek ott a pletykák.
2013. szept. 28. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!