Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akiknek a fegyverük a bunk. Módon való visszautasítás ha egy nekik nem tetsző pasi közelít hozzájuk, vagy már kevesebben vannak szerencsére az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Mert pár éve mikor közeledtem sok lányhoz, akkor tahó módon elzavartak. Mostanában már 2-3 éve nem megyek egyhez sem oda, reménykedem benne hogy mára kezdenek megváltozni a lányok.
2012. jan. 30. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lányfüggő...

Én például nem zavarnék el senkit sem bunkón. Szerintem már az Megér annyit h kedves vagyok vele, hogy egyátalán van mersze odajöni. De persze vannak lányok akik nem ilyenek.

Nem akarlak álmokba ringatni, biztos vannak manapság is, de reménykedj, hogy nem olyat fogsz ki.

2012. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az elsővel egyetértek! Én sem zavarnék el senkit bunkó módon, megpróbálnám minél finomabban, kedvesebben tálalni az igazságot... Úgy tűnik eddig rossz lányokkal kezdtél ki :) Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved a csajozástól!
2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A férfiak a bunkókra gerjednek, arra, ha elutasítják őket. Akkor mi a probléma?!
2012. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!