Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek működhet a dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a dolog egy olyan lánnyal aki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Aki tetszik nekem, és elég mozgalmas életet él ahogy látom,

sok barátja van, sok dologgal foglalkozik (sok hobbija van),

nekem viszont nincs olyan sok barátom én jobban kedvelem a kissebb társaságot és sok mindent nem engedhetek meg magamnak.

Mit gondoltok?

26/F


2013. szept. 26. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Működhet, ha nem vagy önbizalomhiányos, és nem látsz minden hobbija, társasági elfoglaltsága mögött összeesküvés elméletet :) - Ergo, folyamatos agyalások hogy téged nem szeret, miért nem veled foglalkozik többet, ha nincs elég ideje rád=nem szeret.
2013. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezzel nem lenne gond.

Én arra gondoltam, hogy vajon Őt nem zavarná-e,

hogy én annyi mindenben nem tudok részt venni.

2013. szept. 26. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Működhet!
2013. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet :)
2013. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy működhet.

Nem a barátaid száma, és a hobbijaid, vagy annak hiánya miatt fog véleményt alkotni rólad.


N/30

2013. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!