Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés: működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés: működhet a dolog, vagyis lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem e téren nagyon rossz tapasztalataim vannak, nem kevés sráccal találkoztam már így. Igaz, lehet az én hibám is, hiszan a külső is kiemelten fontos és hiába tudom, hogy ez egy nagyon rendes srác, ha amikor meglátom, akkor nem tudok vele elképzelni semmit. Pedig mindig cserélünk képet (rendszerint nem is 1-et!), azonban mégsem tudok ebben bízni már... Nektek vannak hasonló/pozitív tapasztalaitok ebben a témában? Leírnátok pontosan hol ismerkedtetek meg?
2009. aug. 25. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én neten ismerkedtem meg a mostani barátommal, akivel lassan 2 és fél éve együtt vagyunk.:)
2009. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ,azóta az élettársam.Gyerekünk is van:))
2009. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egesz eletemben cinkeltem azokat a barataimat, akik probaltak neten ismerkedni, mert amikor hazajottek a randirol mindefele vad torteneteket meseltek, nem volt szerencsejuk.

Aztan egy baratom kert meg hogy nezzek fel a taggedre, azt hittem olyan mint a facebook.

Igaz itt sem beszelgettem szinte senkivel.

De egy valakivel valamiert megis.

Pedig hetekig azt sem tudtam kicsoda meg kepe sem volt.

Nem is ertettem magam sem miert valaszolok, aztan msn.

Meg mindig nem lattam mert nem volt kameraja. stb

De az igazsag az :), hogy ket het mulva van az eskuvonk es nagyon-nagyon boldogok vagyunk!

2009. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
GRATULÁLOK MINDENKINEK SZÍVBŐL:):)
2009. aug. 25. 23:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem próbálkoztam, mert kizárólag rossz tapasztalatokat hallottam. Majd egy unalmas estén barátnőmmel felnéztünk egy chatre, és egy olyan pasi lépett be, aki egyáltalán nem volt szimpatikus, de az unszolására felvettem msn-re, majd ott 1 hónap beszélgetés után találkoztunk...:) ez másfél éve volt, és most szombaton volt az esküvőnk! Nagyon szeretem, nincs normálisabb férfi a földön nála, remélem hamarosan babánk is lesz.:)
2009. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalatból a következőket szűrtem le:

1. Első randira csak nyilvános és mások által látogatott szabad menni. Pl: Margit-sziget, Gellért-hegy este nem jó ötlet. Volt egy rendesnek tűnő srác aki egy eldugott padon akart egy gyors numerát az első randin tőlem, pedig nem olyannak ismertem meg a levelezések során.

Szóval kávézó vagy valami hasonló hely és kész.

2. Messziről jött ember azt mond amit akar. Még a párom is hazudott nekem az elején :) Mondjuk érthető dologban de mindegy :)

3. A kép nem minden (de kell!). Még ha nem is számít a kinézet, akkor is szokni kell a másikat. Arctalan ismerkedésnél az első találkozás nagyon fura...

4. Ha sikerül kinyomozni kicsoda az emberünk, érdemes iwiwen lecsekkolni. Ehhez kevesebb infó kell mint az ember hinné :)


A barátomat is neten ismertem meg 2,5 éve. Mielőtt összejöttünk 15 emberrel találkoztam. Nagy része teljesen normális volt egyébként. Viszont levelezések által kb 50 baromnak mondtam nemet... Jó arány :S


Mi kb. 2 hetes levelezés után találkoztunk. Akkor csak sétáltunk egyet, jót dumáltunk de semmi extra. Nem voltam tőle elájulva...

De ez szerencsére változott :)


Én azt tanácsolom adj magadnak időt. Egy találkozásból nem derül ki semmi. Ha 2-3x találkoztok és akkor se megy a dolog akkor nem kell erőltetni.

És első találkozás előtt jó msnezni. Azalatt is kicsit megismered és kialakulhat egy pozitív élményed a srácról, ami segíthet.

2009. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez utóbbit különösen köszönöm:) Éppen aktuális az ügy, nem akarom elszúrni. Talán most sikerül. Msn-en sokat beszélünk, és webcam-ozunk is:) Kicsita távolság, ami vészes...Drukkoljatok;)
2009. aug. 26. 15:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sszia! Én már két szerelmemmel is a neten ismerkedtem meg! :)

Tanácsokat tudok adni:

Úgy gondolom, 80%-ban kilehet szűrni, ki kamu és ki nem.

Ne általános dolgokról beszélgess vele, (milyen a haja, mi a hobbija) hanem olyanról, amiből tényleg kiderül-e, hogy mit akar. Ha tud spontán válaszolni mindenre és tetszik is, akkor beszélgess csak vele (msn), de találkozásig szerintem várj 1-2 hetet biztosan.

Sok sikert ;)

2009. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy:):)
2009. aug. 27. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:
26 randi partneren voltam túl, mire megtaláltam a vőlegényemet:) volt köztük nős, barátnős 5(!)gyerekkel, olyannal, akinek temérdek pénze volt, de a 2. randin kiderült, hogy mekkora surmó(nem feküdtem le vele azonnal, ezen ő megsértődött), volt olyan aki a 2. randin pénzt kért, de olyan is, aki 3 randi után már megjegyezte, hogy költözzünk össze, mert tök jófej vagyok, és év végére lehetne eljegyzés is(:D), szóval összeszedtem az összes "selejtet":) de egy válaszoló tök jól leírta, első randin mindig nyilvános helyre menjetek, és nem árt csekkolni iwiwen/facebookon/myvipen/stb, 1 barátnőm így jött rá, h a partnerének 2 hónappal a randijuk előtt volt esküvője:S
2009. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!