Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden Szilikonos mellű nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden Szilikonos mellű nőnek fontos a luxus és a pénz?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan szép kerek szilikonos mellű hölggyel megismerkedni, aki normális, lehet vele beszélgetni, és természetesen nagyon csinos. Van ilyen?

Abból kiindulva, hogy drága volt a szilikon megcsináltatása, valószínűleg fontos neki a pénz.

Tehát csak akkor lehet ilyen barátnőm, ha (azt mutatom kifelé) hogy tele vagyok pénzzel? Muszáj kopasz tahónak lennem szakadt BMW-vel döngetnem a zenét a főutcán, hogy egy szép kerek mellű barátnőm legyen??


Vagy hogyan ismerkedhetek meg egy ilyen hölggyel? NAgyon kíváncsi vagyok erre. Van normális állásom, lakásom, életem, pénzemet beosztom.


Első sorban szilikonos mellű hölgyek véleményét várom! (hiszen ők azok akik a kérdésemben leginkább kompetensek)


27 F diplomás



2013. szept. 27. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Diplomás...ezt fontos volt közölni.
2013. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valaki nem képes elfogadni magát úgy, ahogy van és szilikonokkal jobban tetszik magának. De áltálában igen.
2013. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
81%
Igen, ezek a típusok illenek hozzád, mert ők is ugyanolyan felszínesek, mint te.
2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért sírsz kérdező? Én szintúgy diplomás vagyok, ráadásul nem is büfé szakon végeztem, és nekem még állásom sincs jó ideje, lakásról és életről ne is beszéljünk.
2013. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Okés, hátrább az agarakkal, és köszi a kritikát...

(nem tudott különösebben felizgatni. Engem most EZ Érdekel és kész.)


ÉS akkor most várom a Kompetens hölgyek véleményét! :)

2013. szept. 27. 18:44
 6/18 anonim válasza:
77%
Hát a többség ilyen. De vannak azok a nők is, akiket csúnya, formátlan és egyszerre pici cicikkel áldott meg a sors. Ők sokszor erőn felül gyűjtik össze a pénzt a műtétre, vagy hitelből csináltatják meg. Nem mindenki hiú villogásból csináltat szilikonos melleket, azért hogy még nagyobb legyen az amúgy is formás cicije.
2013. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Értem, tehát a legtöbb ilyen nő csak "hiú villogásból" , hogy még feltűnőbb legyen, és hogy még többet megbámulják, csináltatja meg a melleit.


Tehát akkor el bírom képzelni hogy mekkora egója lehet a beavatkozás után, ha már előtte is annyira egoista volt, hogy feltétlenül be akart ruházni a "szépségébe".


Tehát akkor szinte megközelíthetetlen értelmes úton, módon, pl. megszólítás útján. Ez egy nehéz kérdés.


De hát mégis hogyan kell közelíteni hozzá akkor?

2013. szept. 27. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
jézus, most szerinted, normális nő rakat a magába szilikont ? Aminek a helyét úgy csináják, meg, hogy forró vassal üreget égetnek a pihe-puha testébe ? El kell hogy kereseritselek, az ilyen nők 99%-ban r.ibancok, vagy igy, vagy úgy.
2013. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
úristen! én is diplomás vagyok szép kerek mellekkel, és nem is szilikon miatt, csak a sport miatt ilyen kerek :D igen nem túl nagyok. állásom is van lakásom is. nincs bmw-ém... sőt jogsim sincs. de én is beosztom a pénzem. 24 éves nő vagyok, mégis egyedülálló. kérdező kérlek légy a férjem XD
2013. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 -es válaszoló: Tetszik amit írtál :D
2013. szept. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!