Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lassan10 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lassan10 hónapos kapcsolatom, de összeismerkedtem egy másik fiuval aki a kapcsolatom előtt tetszett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azzal a fiuval legjobb barátok lettünk,megosztunk mindent egymással,néha néha bókol.Azt mondja ne szakitsak a pasimmal érte, s hogy nehogy beleszeressek.(mármint a fiubarátomba)de olyanokat ir higy tetszek neki megminden.Találkoztunk már élõbe is,és nagyon tetszik nekem.Meg van benne az ami a pasimba nincs.A pasimmal semmi különöset nem beszélünk,kicsit unalmas,de attól még ugyanugy szeretem.A fiubarátommal ahányszor beszélek annál jobban tetszik.Élõbe is próbálta mutatni hogy tetszek neki,bökdösödött s ezek.

A barátomba úgy érzem hamarosan beleszeretek,mig a pasimmal egy héten 1x találkozok,s alig beszélunk,kezdem egyre jobban megunni.


Mit tudnék csinálni,hogy barátom ne tetszedjen,hogy csak barát legyen,vagy nem tudok semmit sem?



2013. szept. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a szavaidból kiveszem, mindent eléggé bizonytalanul, lustán és tapasztalatlanul csinálsz. Nem csoda, hogy állandóan döntési kényszerben érzed magad. Pedig nem üldöz semmi, amint hallod, a másik fiú is tiltakozik a szakításod ellen. Hiába fogod rá a barátodra, hogy Ő unalmas, a vásár kettőn áll, vagyis tehát nagyon rosszul választottál párt, vagy pedig te éppúgy elrontottál mindent. Ahogy a szavaidból kivettem, leginkább a küzdelem hiányzik. Mindegy, hogy a mostani párodért, vagy egy másik fiúért, vagy éppen a saját sikereidért küzdesz, küzdelemre és bátorságra szükséged lesz a tapasztalatszerzéshez. Ne dőlj be annak a dumának, hogy ez a fiúk dolga. Ugyanis ezáltal csak kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülsz: nem leszel önálló. Pedig az önállóság az egyetlen út ahhoz, hogy a bizonytalanságot kezelni tudd. Vagyis, csak úgy kerülsz ki a kalamajkából, ha elhatározol valamit, és azt tűzön vízen kereszül viszed. A jó pillanatban kell stratégiát változtatni!


20/F

2013. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el melyikkel lennél szívesebben , a mostani barátod nem leszthosszúéletű és nem a fiúbarát miatt hanem mert már nem vagy belé szerelmes, csak szimplán szereted kedveled. Ha úgy érzed ennek ellenére vele maradsz nem tartom jó döntésnek hiszen még annyi más srác fog jönni aki jobb és lesz még olyan akiért így el is hagyod. A fiúbarát meg egyértelmüen több mint barát,és azt nehéz sima barátságra formálni. Nekem fiú barát pl az exem mert bár nem illetünk össze mégis jól kijöttünk vagy az aki 3x idösebb nálam és csak barát lehet . Az lehet a barátod aki iránt nem tudnál többet érezni
2013. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mérlegelj :)
2013. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyi az egész,hogy a pasimtól nem tudok elszakadni,mert szeret,mondjuk én is õt,de már nem annyira.Viszont a fiubarátommal tegnap találkoztam másodjára ,és ahw. bele estem:)) és azt mondta õ is érez irántam valamit.Mi legyen?
2013. szept. 30. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű a képlet. Nem szereted a pasidat. a barátodba viszont beleestél.

Ha nem is jönne veled össze barátod de a pasidat nem kéne hülyíteni. Én szakítanék.

2013. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tiaaa válasza:
Velemeny szerint ez egy tok egyertelmu szituacio. Eloszor is szakitanod kell a baratoddal, mert eleg nagy pofatlansag hulyiteni ot. A masik sracrol a helyedbe letennek(romantikus ertelemben), mert ha tenyleg akarna toled valamit, akkor mar reg kerte volna, hogy szakits es nem mondana neked olyanokat, mint amiket a kerdesedben megfogalmaztal.
2013. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!