Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S. Suliba összeismerkedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Suliba összeismerkedtem egy lánnyal, akivel jó barátok lettünk. Ahogy teltek a napok és minél gyakrabban találkoztunk egyre többet éreztem iránta. Aztán összejöttem egy másik lánnyal. (? )

Figyelt kérdés

Ez után már is akartam vele beszélgetni. 2 hónap eltelt úgy, hogy nem tudtunk egymásról. Most már nagyon bánom hogy így viselkedtem. Egy nap elhívtam "randira". De azt mondta hogy más fiúval szeretne összejönni és nem akarja bonyolítani. Akár más lányokkal akár barátokkal vagyok érzek egy nagy ürességet, amit csak ő tud betölteni.

Nem tudom már magamat adni. Rettentő rossz érzés.


Mit tegyek?


2011. febr. 10. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:
semmit, majd ez is elmúlik
2011. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!