Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok! Beszélgetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazar angelov kérdése:

18-20 éves lányok! Beszélgetek egy lánnyal. Szeretnék vele találkozni! Ti minek örülnétek vagy milyen első találkozó hely lenne a jó egy kávézó vagy park? és első találkozást lehet randinak nevezni? én nem nevezem annak! Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
nagyon bejön a lány első találkozáson esetleg felhozzam hogy mi lenne ha..lenne valami kettőnk között vagy hívjam el egy második talira ami már Randi!
2013. szept. 28. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy láttad már őt képen? Milyen tulajdonságú?
2013. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen láttam persze! hát nem rég kiderült róla hogy túl laza,el ment a kedvem! ki derült hogy hát ma el lazult..ko értitek? egyedül..hát remek! nem örülök neki! de ettől eltekintve nem tudtam kiábrándulni belőle mert nagyon tetszik a csaj! egy talit akkor is össze hozok lesz ami lesz ! vélemény? Lányok!! Fiúk!
2013. szept. 28. 17:18
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, ellazult? hogy?
2013. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát elszívott egykét füves cigit......
2013. szept. 28. 20:30
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor dobd a csajt, van tőle normálisabb, és ez csak a kezdet, nem fog leállni.
2013. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát igazad van! én is attól tartok,de mindig ilyeneket fogok ki ? nincsenek normálisak...
2013. szept. 30. 22:03
 17/18 anonim válasza:

lesznek csak jó helyen kell keresni ;)

pl: nem neten!

nemtudom mennyire van lehetőséged személyesen találkozni vadidegen csajokkal, és azokat szóltsd le ha megtetszik.

2013. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én pl normálisnak tartom magam. Nem iszom alkoholt, csak pezsgőt azt is egy negyed pohárral, mert 3 korty után érzem, hogy rosszul vagyok. Nem cigizek és nem is próbáltam soha, a füvet, drogot úgyszintén. Tanulok mert akarok valaki lenni. Nem öltözködöm kihívóan. Igaz nem vagyok világszépe. Mindenkivel kedves vagyok és megpróbálok a konfliktusaimat szépen kezelni még akkor is ha velem ordibálnak mint a kutyával. 18/L
2013. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!