Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebből lehetne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehetne még párkapcsolat is? 17/f

Figyelt kérdés

A lány, akiről írni fogok az unokatestvérem osztálytársnője és egyben barátnője.


Május 23-án egy buliban láttuk először egymást, majd felkeltette a figyelmem, de nem léptem, viszont bármilyen buli volt mindig az unokatestvéremen keresztül hallottam, hogy vár a lány engem is, de még legalább két hónapig semmi komolyabb, nem is találkoztunk. Most szeptemberben egy bulin voltunk mindketten, de csak annyi volt, hogy oda jött hozzánk, táncoltunk, buliztunk, megint csak semmi komoly nem történt.


A buli másnapján bejelöltem facebookon és mintha már rég ismertük volna egymást elkezdtünk témázgatni.


Ma volt az első randink, ami jóra sikeredett. A találka után egy arcra puszival búcsúztunk el. Amint haza értem már írt is a facebookon és azóta kb. már a 4-5. órája beszélgetünk. Kifogyhatatlan a tématárunk.. :D


Még mielőtt elment volna aludni az utolsó sorokban elhívtam egy következő találkára a jövő héten, örült neki. Tegnap este úgy köszönt el, hogy ,,szia, jó éjt!" ma pedig úgy, hogy ,,szia, aludj jól:)" Jó lehet ez nem jelent semmit se..


A kérdésem:

- meddig beszélgessünk csak neten keresztül? mikor hívjam fel esténként? hanyadik találkozó után?

- hogy "bővítsem" a következő randikat? Mivel legyen több egy második randi az elsőnél?

- az első szájrapuszi már leghamarabb hanyadik randinál alkalmas? Ellenben hanyadik randin illene már szájrapuszi?


Nem akarom elkapkodni, mert a lányok azt nem csípik. :)


Köszi előre is a válaszokat!



2013. okt. 1. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem törekedj arra hogy személyesen beszélgessetek többet és ne neten keresztül a közös élmények sokkal könnyebben összehoznak titeket és könnyebben felismered a gesztusairol hogy kedvel e téged mint neten keresztül. néhány találkozó után küldj neki smst de ne nyomulj csak írd meg neki milyen jól érezted magad és reméled hogy legközelebb is találkoztok. az első randin elég egy séta vagy beszélgetés egy padon a második harmadik alkalommal már meghivhatod valami italra vagy beülhettek valahová éés fokozatosan találhatsz ki uj ötleteket hogy ne legyen unalmas soha a randi. az hogy hanyadik randin " illene" a szájrapuszi szerintem idiota kérdés. ez majd magátol fog alakulni nincs rá megfelelő válasz hogy mikor kell. de semmiképp se kapkodd el a dolgot ha ugy látod hogy ő még nem érzi közel magát hozzád. sok sikert:)
2013. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!