Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes, intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes, intelligens uralkodni vágyó lányokat megismerni?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok aki olyan kapcsolatot keres amiben megélheti azon vágyát,hogy egy hölgynek behódoljon és alárendelje magát.. Tudom,hogy ez nem ismerkedős oldal de ha vannak olyan lányok itt akik kedvelnének egy ilyen viszonyt,vagy beszélnének róla szívesen venném ha írnának. Nem kell okosságokat és szellemes dolgokat írni a témámhoz... én elfogadom azt aki másra vágyik és más gondolkodással bír.. de nem ítélem el,mert elfogadom,hogy mindannyian mások vagyunk.. más álmokkal.. :) ( smpixie,ashrak oldalakat próbáltam.. de elvétve találok csak olyan lányt aki ezt nem pénzért vállalja hanem azért,mert élvezné és szeretné ha lenne egy ilyen viszonya... )


Köszi előre is :)



2013. szept. 29. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted, hogy kiszolgálod? (És ha annyira dominál, akkor nem szexuálisan, mert azt más teszi, miközben te nézed vagy viszed be a teát... a férfinek?)
2013. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írsz.. akár még egy ilyet is eltudnék képzelni. Minden megbeszélés kérdése... :) Lehet,hogy izgalmasak lennének az ilyen szituációk is...
2013. szept. 29. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj el inasnak.
2013. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Látod, pont az ilyen hihetetlenül szellemes válaszokra nincs szükségem. Inkább ne írj
2013. szept. 29. 11:02
 5/12 anonim válasza:
konkrétan dominát keresel párkapcsolatra?
2013. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dominát keresek én is... inas is lennék. Imádom a cuckold dolgot :) Ha megaláznak... isteni
2013. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát dominát keresek úgy mindenféle tekintetben. Bár én az ilyen talpig bőrbe öltözött nőket nem szeretem.. Szeretem ha a lány természetes marad.. Az,hogy komoly vagy akármilyen kapcsolat lenne belőle azt nem tudom... kialakulna.. :)
2013. okt. 1. 12:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Póráz és korbács esetleg belefér?
2013. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen.. de csak finoman
2013. okt. 5. 16:33
 10/12 anonim ***** válasza:
itt,gyakorin
2015. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!