Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor ez most igen vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most igen vagy nem? Vagy talán még rosszabb?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a dolog de megpróbálom röviden összegezni. Egy rendezvényen első látásra beleszerettem egy fiúba. Ahogyan a barátaival és azok körében viselkedett nagyon szimpatikusnak tartottam. Némi habozás után rávettem magam, hogy írok neki és elmondom hogyan érzek iránta.(Más lehetőség híján ezt iwiwen keresztül tettem.) A levelet nov. 1-jén küldtem ő pedig 3-án el is olvasta. A rá következő nap is bejelentkezett de azóta semmi választ nem kaptam s ő sem lépett be. Szerintetek most mi történt? Arra sem méltat, hogy visszautasítson? Én azért úgy gondoltam volna ha nem feltétlenül pozitívat de vmit mindenképp illik visszaírni.
2009. nov. 8. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Láttad egyszer, és leírtad Neki, hogy beleszerettél? SZerintem azt hiszi, hogy valamelyik haverja szórakozik.
2009. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Valamit vissza kellene írnia, de nem tette. Én annó nem értettem ugyanúgy, írtam nőknek üzit és nem vették a fáradtságot hogy válaszoljanak valamit. Feltehetően fiatal nő vagy és ha nem veszi a fáradtságot az a valaki akkor majd a következő pasi fogja. De még lehet hogy fog válaszolni mert 2 nap nem olyan sok idő. Nemcsak arra van szükséged hogy szerelmes legyél valakibe, hanem arra is hogy ő is szerelmes legyen beléd:) Ha nem ő lesz az akkor valaki más:) Én is 25 éves koromban találtam meg az igazi nőt! 27/F
2009. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer láttad, és megírtad, hogy szerted?

Legalább ő látott, beszéltetek, vagy valami történt?


Amúgy az ilyen "Szeretlek, járunk?" érvényű levelekre én sem válaszolok, még nemmel sem. [Akkor sem ha szépen ki van fejtve, stb.-stb., hiszem azt sem tudom ki az illető...]


Inkább próbáld megismerni a fiút, beszélgetni vele, majd később rátérni erre a dologra, ha úgy látod, hogy te is szimpatikus vagy neki. Bár lehet, hogy evvel a levéllel elszúrtad... :/

2009. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

11:43-as vagyok

Még annyit hozzátennék, hogy a "normális" levelekre válaszolok én is, mint pl. "Szimpatikus vagy, van kedved levelezni?" vagy "Lenne kedved barátkozni?".

De az ilyenekre, hogy azt sem tudom ki az, és máris szerelmet vall, azokra nem.

2009. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve én is ugyanezt csináltam...Én is csak vártam..vártam aztán 1 hónap mulva írt,h bocs ,de nem...Azóa nem írkálok senkinek levelet..
2009. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint végérvényesen minden esélyemet eljátszottam? Annyit írtam le neki, hogy szimpatikusnak tartom s ha nincs ellene kifogása szeretném megismerni. De ezek szerint ez a levél hülye ötlet volt...
2009. nov. 8. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen a pasi! (Am én az előző vok) Azzal a sráccal én nagyon megszivtam. Ne add fel! DE,ha nem ír vissza akkor ne zaklasd! Majd lesz vmi..Sok sikert :)
2009. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit írtál, hogy szimpatikus neked, és szeretnéd ismerkedni, akkor nincs ellőve minden esély! :) Hiszen ha ő is akar ismerkedni, majd visszaír. És remélhetőleg így lesz! :)


De a leírásodból az derült ki (legalábbis én úgy értelmeztem), hogy már szerelmet is valottál neki levélben: "Egy rendezvényen első látásra beleszerettem egy fiúba. ... Némi habozás után rávettem magam, hogy írok neki és elmondom hogyan érzek iránta."

Ezért írtam azt, hogy elszúrtad (hiszen előbb az ismerkedés, utána a többi...). De ha nem valottál neki szerelmet, csak egy átlagos levelet küldtél, hogy szeretnél ismerkedni, akkor nem. :)


Sok sikert!


/2. és 3. válaszoló/

2009. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3. és 4. válaszoló voltam, csak elnéztem. De ez végülis mindegy! :)


/előző/

2009. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!