Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges kihozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges kihozni ebből vmit?

Figyelt kérdés
nyelvtanfolyamra járok és tök ari a tanár, ha minden igaz nem sokkal idősebb mint én. sztetek lehet ebből vmi? hogy lehetne jelezni felé h szimpi? lány vagyok.
2009. nov. 8. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát amig ő a tanárod addig tuti nem kezd ki veled, mert nem lehet neki!

Én tuti flörtölgetnék vele, mosolyognék rá, egyfolytában őt nézném :P

Abból legvágja mi a szitu!:)

És ha szerencséd van akkor ezeket a jeleket viszonozza is!

És ha végeztél a tanfolyammal akkor jöhet az igazi nyomulás de azt is csak finoman!:)

Sok sikert!

2009. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nyelvsulis tanárral nem lehet tanfolyam alatt semmi?=( óóó. pedig még jópár hónap. a többi tanácsot köszönöm és megfogadom!:)


esetleg még másnak mi a véleménye?

2009. nov. 8. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Flörtölj vele addig amíg tart a tanfolyam.

Utána meg nyomulj ezerel

2009. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a flörtölés részt sztetek hogy oldhatnám meg, h a többieknek azért ne tűnjön fel és se a tanárnak, se nekem ne legyen kellemetlen a helyzet?
2009. nov. 9. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

mosolyogj sokat, tudd az anyagot, legyél érdeklődő. Ha valamit nem értettél, ne legyél rest óra után külön odamenni a tanárhoz, hogy magyarázza el :P

Ha lehet, nyilatkozz meg az órán, mert így meg fog jegyezni és az sokat segít a későbbiekben :P

Na meg persze mindig csinin, de nem túl kihívóan tessék öltözni. Ennyi tanfolyam alatt elég kell hogy legyen.

2009. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hmm, köszi!^^ remélem :) köszönöm a tanácsokat!:)



esetleg még javasaltok vkitől?:)

2009. nov. 10. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Jahh, KAPD EL! ;)

De szigorúan tanfolyam után. meg ha lehet tisztázd vele vhogy hogy nem a jó jegyért csinálod... FONTOS LEHET!

2009. nov. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem
2009. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem kapunk jegyet, szval semmi ilyen jellegű dolog nincs, szerencsére. :) szval legalább ez nem akadály, h kihasználásnak tűnjön.

utolsó, köszi a választ neked is, csak legközelebb légyszíves inkább indokolj is, mert a nemleges válasz is okés, csak kérlek mondd, h miért.

2009. nov. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!