Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem az életem mulik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem az életem mulik rajta . Hogyan lehet ebből a kapcsolatból még kihozni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


majdnem 2 éve járunk eggyüt a barátnőmmel, (19éves vagyok) és egy házibuliba annyira kiütöttem magam hogy lesmárolt egy csaj :S és ez most nemrég derült ki, vagyis én tudtam, csak mivel nemakartam a barátnőmnek rosszat igy nemmondtam el neki.. de mint minden elöbb utóbb ugyis kiderül :S én azthittem hogy nem fog.. még szeret nagyon és ahogy látom nemakar kidobni , de lenne egy öteletetek hogyan járhatok a kedvébe? mer azért nagyon dühös rám :S


és tényleg, mondta hogy számitsak a legrosszabra, de én nagyon szeretem és nemakartam megcsalni :S nemis fogom többet semmi pénzért :( segitsetek kérlek, hogyan lehetek a kedvébe, és ne legyek a terhére.. :S


2010. aug. 1. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engedd el
2010. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez nem csak úgy megy hogy elengedem ..

Én ennyire még soha sem szerettem senkit és ő is igy van vele.. minden jó volt eddig de most nagyon rossz és nemtudok mit csinálni.. mondta hogy ne találkozzunk pár napig de én nembírom ki.. mindig ugyérzem hogy felkell hivnom :(

2010. aug. 1. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne engedd el! Biztos megérti, hogy csak egy hülye húzásod volt. Legyél nagyon kedves vele.
2010. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Vagy mégis, engedd el.
2010. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De miért engedjem el? Te voltál már szerelmes?


mer nem olyan könnyű csak ugy elengedni valakit, aki legjobban befolyásolta eddig az életed.. és pozitív irányba.. mer elég komoly kapcsolatnak igérkezett, csak hát a szemébe hazudtam 4-5 hónapon át :( és ez ami a legrosszab neki is meg nekemis.. mostmár igy utolag tudom hogy elkellet volna mondanom neki..



- és mivel kedveskedjek? nemvagyok olyan jártas az ügyben + még eléggé haragszik rám

2010. aug. 1. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki, kábé azt sem tudtad, mi zajlik körülötted, mikor lesmárolt, nemhogy még gondolkodni tudtál volna.. Elég szopó, de azért ez viszonylag egyszerű magyarázat, főleg ha tényleg így volt. Nem lenne alkalmad normálisan beszélni vele? Ahol esetleg higgadtan elmondanád mindezt amit leírtál. Hogy kissé beszippantott a házibuli fílingje, és te félájultan feküdtél mikor odajött és lesmárolt, te meg mire felfogtad ő már végzett vele. És direkt nem mondtad, hogy ne okozz fölösleges fájdalmat, mikor úgysem akarod elveszíteni, mert borzasztóan szereted és mindennél fontosabb a számodra. Szóval nem tudod ezt így szépen leülve elmondani neki? Ha nem lesz alkalmad, akkor szerintem írd meg levélben. Ha nem is hajlandó végighallgatni, mrt mondjuk azonnal kidob és nem kíváncsi a mondandódra, egy levelet úgyis elolvas. Ha szét is tépné, előtte kíváncsiságból csak beleolvas, aztán hátha belefeledkezik. Csak jó sorrendben kell fogalmazni, és a helyesírás is jó benyomást kelt.
2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na jó meggyőztél. Ne engedd el.
2010. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, nemtudtam mi zajlik körülöttem, köszönöm szépen a tippeket. Lehet beszélgetni vele csak mindig mondja hogy ő ezt nemhiszi el és mindig elkezd sírni ami persze megérthető.. meg aztis hangsulyozza mindig hogy "nemis lett volna baj" hogy megcsalom, csak elmondtam volna mert igy már nemtud bízni bennem :S
2010. aug. 1. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Itasd le és smároltasd le a legjobb barátoddal. Nos akkor már kvittek lesztek és nem kell ilyenen törni a fejed ;)
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom mondta el neki az egészet.. és néha már betegesen sokat vannak együtt (ezek után) és azt én nem tudnám kibírni hogy végignézem ahogy megcsal.. szerintem még ő se lenne képes rá.. bár nem tudom.. ő nem lenne képes megcsalni :S
2010. aug. 1. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!