Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha a srác tudj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a srác tudj hogy nekem ő bejön, de ő nem lép semmit, akkor az azt jelenti hogy én nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóban vagyunk és tudja hogy nekem ő bejön (nem tőlem tudja). Azóta is ugyanúgy jóban vagyunk.. szoktunk beszélgetni meg minden, tehát minden olyan mint régen, de azzal kapcsolatban hogy esetleg több legyen mint barátság nem lép semmit. Ez akkor azt jelenti hogy nem kölcsönös? Vagy azt várja hogy én lépjek? Nem értem.. :/
2013. okt. 4. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, igen azt jelenti, bocsi :( :) Én is így jártam.. Nem kellesz eléggé c. filmet ajánlom, ott kimondják a tutit :)
2013. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tudja, hogy tetszik neked?
2013. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magamról tudok írni : szóval nálam ez azt jelentené hogy nem jösz be nálam annyira hogy lépjek, de ha lépnél lehet valami, vagy ha kitartó vagy, esetleg ha felkelted az érdeklődést stb.
2013. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most így elsőre azt mondanám, hogy nem akar tőled semmit :/ viszont egy próbát megér, mert semmit nem veszítesz velem, legfeljebb tapasztalatot szerzel :) nem szégyen az ha a lány kezdeményez vagy adja meg a jeleket :)
2013. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen biztos hogy tudja, hogy tetszik nekem..

Csak attól félek hogy ha én lépnék utána megromlana a barátság.. vagy nem tudom. Nem vagyok az a bevállalós lány típus.:(

Köszönöm szépen a válaszokat :)

2013. okt. 4. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos félénk csóri
2013. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!