Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit csináltok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok, hogy reagáltok egy többször próbálkozó sráccal?

Figyelt kérdés
Pl.: Myvippen írnak nektek ti vissza írtok megint írnak de nektek nem szimpatikus nem írtok vissza akkor szoktak nektek írni ezek után ? Ha igen miket ? Esetleg van esélye az ilyen srácnak ?
2009. nov. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Remek esélye van, hogy elküldjék a francba. ;)
2009. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer nem válaszolok akkor az azért van mert nem érdekel a srác. Ha meg utána is írogat az már szánalmas!!!
2009. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan esetem, hogy írt egy pasi, hogy bejövök neki, szeretne velem ismerkedni, én meg írtam, hogy bocsi, de én nem keresek magamnak senkit (szó szerint: nem jössz be, koccolj), és erre írt, hogy próbáljuk meg, nem csalódok. Írtam neki, hogy most nem szeretnék ismerkedni sem, ne haragudjon, de nem vagyok olyan állapotban. Erre jött megint az üzenet, hogy majd ő megvígasztal stb... Annyira felidegesített! Szerintem kiábrándító, ha valaki "nyomul", "tapad"...
2009. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
100%

20:26-nak, mondjuk azt azért szögezzük le, hogy az is szánalmas, ha arra se veszed a fáradságot, hogy visszaírj!

Legalább annyit ínál, hogy "bocs, nem jössz be" vagy hasonló, akkor az egyértelmű és normális esetben nem írogat utána!

2009. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20:47. Kib@szottul igazad van, kb. az is olyan tahóság mikor a csaj nem ír vissza semmit...
2009. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

héhéhé mielőtt leugattok olvassátok el a kérdést!!! De segítek, azt írta a kérdező, hogy írnak nekem én visszaírok és megint ír a srác. na akkor már minek írjak vissza? ha egyszer megírtam neki pl h felejtős? :D

20,26-os voltam

2009. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!