Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt jelenleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt jelenleg olyan egyedülálló, Budapest környéki, assembly programozó lányok, akik szívesen ismerkednének?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
és szex közben majd eldaloltok vígan egy Hello World assembly programot.. nem ?
2013. okt. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Vannak.
2013. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Teee segfej kocka, ne keverd össze a csajozást a számítógéppel, egy csajt soha nem érdekli az ilyesmi.
2013. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, itt vagyok. De csak akkor írjál rám, ha a Hp-nál dolgozol te is.
2013. okt. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
3-as látom te is messze jutottál az egyedfejlődésben... xD
2013. okt. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tyűűű, azok nekem is kimaradtak még! Pedig hogy lehetne ám nekik bókolni!


- A szépséged változója nem fér bele az én általam használt regiszterbe és ez mindig átbillenteti a "faszállító" FLAG-emet 0-ról 1-re!


- Annyira kedvellek, hogy a megszakításkezelőmbe (IRQ) neked van a legnagyobb prioritásod!


- Engedélyeztem neked a DMA-t. Már sem kell kérned, hogy a perifériáimhoz nyúlj és játsszál vele!


- Annyira bízok benned, hogy megmutatom a lábkiosztásomat és hogy melyik mire jó. Tudom, hogy a háromból, az egyik nagyon érdekelne téged.


- Megismerkedésünk időpontjára új változót deklaráltam, egy konstanst, ami sosem törlődik ki a memóriából.


- Belémíródott egy függvény. Ha a "velem vagy" bit 0-n van, akkor ez állandóan körbe-körbe jár és semmire se vagyok képes


- Ha egyszer elhagynál, akkor örökké csak NOP utasításokat hajtanék végre örök ciklusban... nem hiszem, hogy tudna adni valaki egy olyan megszakítás-kérést, amitől kilábalnék ebből


- Minden közös élményünket egyből MOV-olom memóriából a RAID háttértáramiba, hogy örökké megmaradjon


- Férfi vagyok, bennem CISC pörög, de együtt tudunk működni akkor is, ha te RISC vagy, és nem kell nekem értenem az olyan fizikai valódból való programokat, hogy "két óráig nézünk együtt ruhákat, amik közül egyet se fogunk megvenni a végén" vaaagy lefut rajtad egy elkl" - (elk.-long -> elkészülés-long), amikor 5 perces váltózód az elkészülésre órajelre csökkenne, de hardware szinten (az elk-hez viszonyítva) ez 8-szor, vagy 16-szor lefut, mire véget ér és kezdődhet egy új process...


- Fut bennem egy memóriarezidens program, ami állandóan téged hív meg


- A nők nevű tömbömben rád a h00-val tudok hivatkozni, te vagy a legelső elem


.... - na, már meguntam :-D

2013. okt. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

javítás:

- Engedélyeztem neked a DMA-t. Már sem kell kérned, hogy a perifériáimhoz nyúlj és játsszál vele!

helyett:

- Engedélyeztem neked a DMA-t. Már meg sem kell kérned, hogy a perifériáimhoz nyúlj és játsszál vele!


na meg később szóismétlek, meg ilyenek.. de hát... már ittam már az este...

2013. okt. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Öcsém, te nagyon ráérsz.
2013. okt. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, éppen. Bár ne hidd, hogy sok időmbe telt ezt legépelni :-D. Pláne efféle körökben :-D. De tegnap (mamá máma vanmá) levezettem több, mint félezek km-t, rokonokékhoz össze-vissza, aztán lazítás, aztán itt vagyok. Holnap meg találka volt osztálytársakkal, meg melózni is kéne (bár az aktuális határidők vagy odébb vannak, vagy képlékenyek), meg haverokkal/barátokkal összefutni.


De még lehet becsöngetnek cimborák az este, ha még úgy alakul, de most épp tényleg ráérek két process között :-D

2013. okt. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Assembly programozó lányok? :DDD Ezzel nagyon sok (egyébként lehet, hogy esélyes csajt) kiszűrtél :DDD Üres halmaz? :PPP
2013. okt. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!