Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan egyedülálló lány, aki őszinte, megbízható, nem dohányzik és már kiélte magát, vagy kihaltak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
van
2013. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen, jelenleg a Mars expedícióban vesznek részt.
2013. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
rengeteg van csak Te lehetsz olyan béna hogy nem találsz rájuk
2013. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen, csak láthatatlan ninjának vannak beöltözve
2013. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
minek Neked kiélt lány?
2013. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van, de azok főiskolány, egyetemeken, vagy még a középiskolás éveik alatt már elég komolyan elkötelezték magukat zömében. Ezek nem könnyűbaszatú lányok, ezek tipikus tartós viszonyt kereső egyedek, és ezek már ott kipárzották magukat. Egyedülállót tehát nehéz találni. Ha meg egyedülálló, akkor otthon tespedős féle, azért nem találsz rá.

Szórakozóhelyeken nem ezek vannak. Ott bagó az kb. alap a zöménél. Undorodom a füstös pofájú némberektől. Bűzlik mint a trágyadomb.

A kiélte magát kategoria az csak eleve 22 -25 körültől indul életkorban zömében.

2013. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt hogy' érted: "kiélte magát, vagy kihaltak?"( A kihalt részt még kevésbé értem!)
2013. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadónak muszáj: jó világ! van egy szóhasználatod, igazi gyöngyszem, de jól megfogtad a lényeget.

Kérdezőnek: Kicsi az esély erre, és konkrétan a kiélt kritérium miatt. Én soha nem találkoztam nőtársaim körében NORMÁLIS kiélt lánnyal. De lehet, hogy az én értelmezésem a hibás, kicsit a kiégett jut róla eszembe.

Azonban, ha hűséges, tapasztalt nőt keresel, olyan még akad a 20-30-as intervallumban.

2013. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kiélte magát alatt azt értem, hogy: már túl van pár kapcsolaton, nem 100-on! És nem az a fő életcélja, hogy minden héten buliba járjon és tajt részegre igya magát.
2013. ápr. 12. 10:39
 10/18 anonim válasza:
Van,én például ilyen vagyok :)
2013. ápr. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!