Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan állnátok a dologhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok a dologhoz, ha egy lányról randizás közben kiderülne, hogy örömlány? Nem az első randiról van szó.

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 10:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Miért lennének lelki sérültek? Lelki sérült: aki korán kezdi (de az, hogy mikor van korán azt ki mondja meg???), aki tul késön kezdi (ld elözö megj.), akit megeröszakolnak, aki prosti, akinek rosszul sikerül az elsö, aki tul sok nö között nö fel, aki tul sok fiu között nö fel, akinek nem sikerül elélvezni, aki tul sokszor élvez el, aki tul kövér, aki tul sovány, ..... Nem kezd tul hosszu lenni a sor? Talán azt kellene kiirni, hogy ki a NEM lelki sérült?

Szereted annyira, hogy tul tudod tenni magad ezen? Ha elvárod, hogy abbahagyja, megteszi neked? Közösen meg tudjátok és akarjátok oldani az anyagi problémáitokat? Na ezek az igazi kérdések. Nem kell ahhoz prostinak lenni, hogy sok fa-z járjon valakiben. Ha ingyért csinálta az mivel jobb a te szempontodbol?

2013. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

Akik intim tevékenységüket pénzzé, magukat tárggyá teszik sérülnek. Ismersz ilyen nőket? Lelki nyomorékok, rongyok. Képtelenek az őszinteségre, valódi intimitásra.


Ha az voltál vagy ilyen a párod, lányod megértem a kifakadásod.

2013. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Civil nők között is van sérült. Ez nem cáfolja azt a tapasztalatot, hogy a prostik sérültek.
2013. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ha randizás közben derülne ki, hogy most is örömlány, valószínűleg otthagynám. Nem tudnám feldolgozni, hogy mellettem iparszerűen űzi.

Ha viszont, teszem azt, összejönnék valakivel, és bevallaná, hogy az előéletében volt olyan korszak, amikor prosti volt, erre nem büszke, de lezárult 2-3-x éve, akkor lehet másabb lenne a helyzet. Ha elhinném neki és szeretném, akkor nem bolygatnám a múltat. Persze elküldeném alapos szűrővizsgálatokra.

De akár még esetleg működhetne is a dolog.

2013. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne már a sokadik randin, akkor egyértelműen megszüntetném vele a kapcsolatot.

Nem is kell elhajtani meg lezárni a dolgot semmit sem mondani neki, egyszerűen nem venném fel a telót ha mondjuk keresne és teljes kapcs. megszakítás. Úgyse bántanád meg a nőcit és nem hagyna benne nyomot az ilyen.

Még ha nincs is semmi betegség készlete stb. fenn áll a veszély hogy valamit előbb utóbb összeszedsz tőle.

Nem is beszélve arról, hogy ha mondjuk egyik nap "rengeteg és megerőltető ügyfele" volt, akkor a közös együttlétet se nagyon kívánná veled. :)


14-es válaszolóval egyetértek. Valamilyen szinten lehet tolerálni ha csak a múltja ilyen prostis a lánynak. Az a kérdés, hogy te hozzá tudnál e így állni. No, meg azóta össze bírta e szedni magát emberileg.

pl.: van bejelentett munkahelye, teljesen befejezte az akkori életmódot

Az biztos, hogy nőgyógyászhoz, kivizsgálásokra, rendszeresen kellene járnia. Nem éppen egy egészséges állapot...

2013. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadnám, ha komolyan akarnék tőle bármit is.
2013. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A mai túlzott szexliberalizmusban honnan tudjuk mi nők például azt, hogy a srác randizás előtt hány és főleg milyen nőkbe dugta? Srácok, nem kell annyira álszenteskedni, ez már gyerekes.
2013. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet összehasonlítani egy prostit egy promiszkuis férfival. Az se gusztusos, de 2-3 év alatt több ezer férfi túrós farka naturfranciás felárral az hányingert keltő!
2013. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%

Én volt prosti vagyok.

Évekig dolgoztam, tudok különbséget tenni dolgok között.

Rengeteg az előítélet. Én a pénz miatt csináltam, mert nem volt más. És ne jöjjetek a Tesco-ban árufeltöltő meg ilyen szöveggel.

Diplomás vagyok. Eleve nem tudtam volna minimálbérből megélni, albérletben laktam. És engem nem "agyba-főbe dugtak", hanem normális vendégköröm volt, inkább voltam egy modern gesa, mint gumibaba. AKi arra hajtott, nem fogadtam, hangról, telefonban rengeteg dolgot ki lehet szűrni.

Nem éreztem megalázónak, mert én döntöttem el, kit fogadok, kit nem. Nem volt stricim, meg ilyesmi.

Pénzért nem csak szexeltem, hanem beszélgettem, tanácsokat adtam, és igen, sok barátságot is kötöttem. És sok segítséget is kaptam emberektől utólag. Nem anyagit, hanem barátit.

Okosan kell csinálni. Nem vagyok büszke magamra, de nem is szégyenlem. Sokan évekig jártam hozzám, szinte mint egy kapcsolat. Azt soha nem hagytam, hogy erőszakosak, megalázóak legyenek velem szemben.


Az emberek nem tudják, mi a prosti. Egy kép van csak a szemükben, hogy az utcán állnak, és bármit megtesznek, tanulatlan, megfélemlített nők. Ilyen is van, de ők vannak kevesebben. A többiről csak nem hallani.

2013. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Gyereked nem fogja megtudni?


Jön egy régi kuncsaft, bezsarol egy franciára?

2013. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!