Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan állnátok a dologhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok a dologhoz, ha egy lányról randizás közben kiderülne, hogy örömlány? Nem az első randiról van szó.

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 10:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Ja, még az előző vagyok.

Már van párom, és mindent tud.

Az érdeklődő, zsaroló privi leveleket lehet mellőzni.


Hivatalosan is lehet bárki ma Magyarországon prosti, Vállalkozói engedély kell, semmi más. És 3 havonta orvosi vizsgálat.


Üzenem a privit írt embernek, nem tett jó lóra, mert nagyon el van tájolódva.

Én még csak szabálysértést sem követtem el, tudok számlázni, számlaképes vagyok :D

2013. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem én írtam, egyébként jobb ha senki nem kezd veletek. Az ilyen nő jobban hazudik mint az átlag. Ebből él.
2013. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%

És tudnék mesélni, hány sokkal igazabb és valós embert ismertem meg, akik vállalták, hogy prostik, mint a sok seggen csúszó, főnöknek behódoló megélhetési karrierista.


Nem kell osztani azt az észt az erkölcsökről. SOk prosti sokkal tisztességesebb, mint az átlag lakosság.

2013. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

@22: nagyon gyorsan reagáltál, nem rád gondoltam.

Face to face én vállalom magam, te is?

Milyen nők? Honnan tudod, hogy nekem mi a hátterem?

2013. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Miért vállaljam magam? :D Mondom h nem én írtam. Gyorsan reagáltam mert nyilván az én írásom adta az ötletet. Ha jelented akkor őt tilthatják én itt maradok.
2013. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Am ismerem a prostikat és társaikat. Volt a köreimben és láttam hogy hülyítik a pasikat amíg egy igazán pénzes barom balekot kifognak aki még ezt is elnézi. Szerencsére csóró voltam, a többi meg nem publik. :D K@@@@rvánál még nem jártam, sohasem fizetek (vacsit max).
2013. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
örülnék, hogy elmondja
2013. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
@26: akkor szar nőket fogtál ki, ilyen bőven van a nem prostik között is. Sajnálom, ne ítélkezz!!
2013. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nem tudhatod miért lett az aki. Ha szereted nézz utána az életének. az a kérdés mennyire fontos neked. Nem tudom elitélni azt aki esetleg kényszerüségben nem látott más megoldást.Én biztos inkább éhen halnék de nem voltam olyan helyzetben hogy reménytelen lett volna.
2013. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

a pasinak kell eldöntenie, hogy tudna e együtt élni a gondolattal. Ha a lánynak hívása érkezik, és mennie kell...


Mellesleg az örömlányok (akik a pénz miatt csinálják kizárólag!!) tisztábbak, mint akármelyik igénytelen egyetemista. Óvszert használnak pipánál is, nincs csókolózás és fogdosódás, csak a "száraz tények", hiszen azért fizetnek neki, nem szerelemért. Ha Ő ilyen, akkor megbízhatsz benne, abba fogja hagyni, ha eléri vele a célját, mert gondolom célja van vele, azért csinálja. A másik véglet aki igénytelen és hobbiból csinálja. Beszélj róla vele. Biztos elmondja szívesen. 2 féle örömlány van: az egyik a p...val keresi a pénz a másik az eszével (ritkábban a p..val). Ha az utóbbi, akkor rendben van a csaj.

2013. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!