Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tetszik nektek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik nektek ha egy fiú nyíltan meg akar hódítani titeket és nem titkolja?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány,akivel nincsenek közös óráink,nem jár el sehova,csendes,de én meg szeretném ismerni.Úgyhogy elhatároztam,hogy összeszedem magam és odamegyek hozzá beszélgetni.Ha az jól sikerül akkor máskor is odamennék hozzá,bókolnék,esetleg virágot hagynék a padján aztán elhívnám..persze neki így egyértelmű hogy nem csak barátkozni akarok.

Nektek lányok zavaró lenne ez? Tehát ha a fiúról tudjátok,hogy meg akar hódítani titeket?

Nálunk mindenki úgy jött össze,hogy előbb barátok voltak aztán alakult..ezért vagyok bizonytalan.

17/F


2013. okt. 7. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy minden nőnek tetszik:D
2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint tetszik ha egy fiú magabiztos és ő teszi meg az első lépést.persze te tudod hogy annak a lánynak ez bejönne e de ha tényleg ilyen csendes és nem jár sehová akkor főleg kellene egykis izgalom az életébe úgyhogy szerintem hajrá. nem feltétlenül kell előtte barátságnak lennie ahhoz hogy kialakuljon a dolog. udvarolj és bókolj neki ne add fel jó és szerintem büszke lehetsz rá hogy te nem az a "ráirok facebookon" fiu vagy hanem mindent megteszel a siker érdekében. sok sikert neked :D
2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja,hát férfi lennék vagy mi:D

Kicsit furcsa,hogy több ismerősömet is kb. a lányok erőszakolták össze a párjával..szerintem ez az én dolgom.

Sajnos kicsit csendes vagyok és a fejem se a legszebb..azért remélem nem vagyok esélytelen.

2013. okt. 7. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, még sose volt ilyenben részem :') sőt, életemben kb. 1 embernek tetszettem, az meg nekem nem tetszett, szóval ...

16L

2013. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem legyél magabiztos és ne arra koncentrálj amit nem találsz jónak magadon hanem az erősségeid mutasd meg a lánynak és hogy miben vagy értékes. akkor sikered lesz:)
2013. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tiaaa válasza:
De aranyos vagy :) szerintem az ilyennek minden no orulne. De ha visszahuzodo a lany akkor csak ovatosan kozeledj.
2013. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó csak ha nem tetszem neki akkor ezt zaklatásnak veszi:D
2013. okt. 9. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Életemben egyszer előfordult...bár a fiú nagyon rám erőltette magát a végén még térdelős szerelmi vallomást is kaptam ám én 14 évesen nem erre vágytam így nem lett belőle semmi :S

De igen ettől függetlenül ez mindenekinek jól esik :))

17/L

2013. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem most ebben a helyzetben van egy hasonló, de néha már túlsok....Ne vidd túlzásba, mert az fordítva is elsülhet, az a lényeg!
2013. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!