Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztelet a kivételnek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelet a kivételnek, de miért ezek a műcicababák a legbeképzeltebbek? A sok sminkkel "teszik magukat széppé".

Figyelt kérdés

Biztos, hogy van kivétel ezt lefogadom, hogy van nagyon nagyon sok olyan lány, aki alapból nagyon szép, vagy szépnek képzeli magát, és beképzelt!

De most arra térnék ki, akiket én ismerek és nagyon beképzeltek, és mindenkit leszólnak, magukat isntenítik, és úgy mászkálnak fel-alá, mintha Ők lennének a legszebb nő a Földön, és mindenki ugrálna nekik.


Ezek a lányok, mégis mire olyan büszkék? Elmondom kb hogy néznek ki: értelmiség semmi a szemükben, tetoválva van a szemöldökük, műköröm elengedhetetlen, sminkelés alap otthonra is, hajvasalás, szolizás minidig kell, nem mennek sápadtan sehova és trendi drága cuccok, ruha, táska, márkás telefon.

Ja, és ehhez hozzá jön, hogy 0 mellük van, 0 fenékkel(nem én mondom, minden haverom...)


Miért büszkék annyira magukra? Úgy, hogy mindenki mást lenéznek ezzel egyhuzamban?

Sminkelni bárki sminkelhet, haját bárki vasalhatja, márkás cuccot bárki vehet akinek telik rá, vagy a szülei a kezébe adják.

Tehát miért arra büszkék, hogy minden lehetséges dologgal(kivéve plasztikai beavatkozás) hiszik magukat "bomba nőnek"?



2013. okt. 7. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb pasinak ők kellenek, nagyon sok pozitív visszajelzést kapnak, ettől nő az önbizalmuk. Ha keresztül nézne rajtuk minden srác, akkor nem lenne nagy arcuk.
2013. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező. Nem csak a műcicababák beképzeltek.
2013. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"A lányok az alapján esnek szerelembe amit hallanak a fiúk meg az alapján amit látnak!Ezért van az, hogy a lányok sminkelik magukat a fiúk pedig hazudnak!!"--Barney Stinson
2013. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem látod jól, illetve nem látod át jól kedves kérdező, nem látod át az alapvető emberi viselkedéseket. Elfelejted feltenni a legalapvetőbb kérdéseket: ki, mit, miért.


Nem ők a legbeképzeltebbek, ez igy helytelen. Úgy helyes hogy ők harcolnak leginkább az általuk áhitott pozicióért. Ezért megtesznek mindent ami erejükből telik.

Bármikor, bármilyen helyzetben, bárki ellen.

Ők erre a pozicióra vágynak, nekik ez a fontos, érted? Ez egyben a legnagyobb gyengeségük is. Ha ezt átlátod már nem is olyan rémisztő egy ilyen nő, hisz már anélkül tudod a legnagyobb félelmét hogy a nevét ismernéd.


Ha más szemmel képes vagy erre a dologra nézni, akkor egy nyitott könyv lesz számodra egy ilyen ember. Nem kell hogy ismerd, elég csak ránézned és már tudod mi az ő legnagyobb vágya. Erről szól minden mozdulata, minden megtervezett ruha, a szolárium, a hajpakolás és ki tudja még mi.

Gondolod ha naponta ennyit szenved a céljáért akkor verbálisan vagy pillanatnyi viselkedéssel ezt nem támasztja alá? Nem a fenét, ez a legolcsóbb az egészben.


Te meg mondjuk arra vágysz hogy profi focista legyél. Minden nap edzel, futsz 500 kört és egyebek, mert neked ez a fontos. Neki pedig az a bizonyos pozició fontos a világban.

2013. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És azért mert fontos neki, miért kell a többi lányt leszólnia, és a többi olyan srácot, aki nem kigyúrt(nekik olyanok jönnek be) le lúzereznie?
2013. okt. 7. 21:07
 6/7 Tarnolf ***** válasza:

Ezt én se értettem soha. Én is teszek a célom elérése érdekében, mégse nagyképűsködök és nem nézem le a másikat. Szerintem ezeknek a lányoknak a többsége szimplán csak el van kényeztetve.


F

2013. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány ilyen lányt ismersz személyesen és beszélgettél már vele 10 percnél többet?
2013. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!