Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hova tenni a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a viselkedését. Mit akar tőlem? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel 7-8 hónapja kavargatok de semmi tobb nem volt,és megbeszéltük,hogy ha az egyikünk mással kavar azt azonnal elmondjuk egymásnak és megbeszéljük.

Ő kavargatott a legjobb barátnőimmel és nem mondta el nekem, beadta azt a dumát h csak én vagyok neki.Aztán elküldtem a francba.De azóta folyton felkeres és nagyon jól esik ez tőle,mert nagyon sok élményünk volt együtt. Tegnap találkoztam vele először több mint 1 hónap után és megkérdeztem tőle kerek perec h miért keres fel folyton?és azt mondta h azért mert folyton eszébe jutottam,meg még 1 dolog miatt.de ezt nem merte elmondani az elején.úgy kellet nyaggatnom h elmondja.Aztán hirtelen belefordult a párnába és azt mondta h "mert hiányoztál" és utna nem mert rámnézni..azt is mondta h változott és h komolyodott

most mit csináljak?tényleg komolyn gondolja vagy csak megint átakar verni?

bocsi a helyesírásért siettem.előre isköszi



2013. okt. 8. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti szerelmes beléd. Igazság szerint velem is volt ehhez egy nagyon hasonló élményem. Utána jártunk a fiúval :) Szerintem komolyan gondolja, de ezt sose lehet tudni. A fiúk gyorsan változtatnak a gondolataikon, de egy próbát azért megér. Persze csak akkor, ha te is kedveled.
2013. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ki kell, hogy ábrándítsalak... most téged rántott elő a farzsebből mert nincs senki más, hát jó vagy te is


ne álmodozz, aki bókol az dugni akar

2013. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát mindenki szerint próbáljam meg vele..de szerintem ez nem így megy.Tényleg folyton megkeresett és találkozni is akart mindig csak hát én elküldtem..aztán pedig beadtam a derekam.Persze h kedvelem..mindig is kedveltem
2013. okt. 8. 21:08
 4/6 Tiaaa válasza:
Meg. Akar. Dugni.
2013. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
próbálkozott párszor csak nem engedtem..mindig lehordtam olyankor h állítson magán mert én nem ilyen vagyok..és h akkor keressen mást.de azóta is keres..ezért zűrzavaros az egész..
2013. okt. 9. 21:49
 6/6 xeniah ***** válasza:
Vadászösztön. Meg akar szerezni. Szereti a könnyű prédát is, de te "nagyobb vadnak" tűnsz, akit nem olyan könnyű puskavégre kapni, ez egy kihívás számára. Aztán, ha megkap, akkor kipipál a listán, és jöhet az újabb kihívás. Sajnos, önmagában az, hogy te nem vagy "olyan", nem fogja őt megváltoztatni. Hazudott neked, hogy bízhatnál meg benne ezek után? Én hiszek abban, hogy az emberek megváltozhatnak, de ahhoz több és más kell, mint valakibe belezúgni.
2013. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!