Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a fiú viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a fiú viselkedését? Most akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már több mint egy hónapja ismerjük egymást.Egy szórakozóhelyre járunk ott ismerkedtünk meg.Így péntekenként szoktunk találkozni.Kiderült,hogy azt mondta a barátnőimnek,hogy tetszem neki.De hiába nem tesz semmit.Odaszoktam menni hozzá beszélgetni,próbálok flörtölni vele,de semmi,sokszor még bunkón is viselkedik velem.Múltkor mikor egy másik sráccal voltam még féltékeny is volt,és nem beszélt velem,észre se vett,még köszönni se köszönt.De nekem nagyon tetszik ez a fiú.Lehet nála esélyem? Vagy ha lenne akkor már történt volna valami köztünk?Mert még nem is csókolóztunk.
2009. márc. 4. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak zavarodott a srác, talán nincs elég tapasztalata. Ezért is bunkózott, hidd el nem direkt volt, csak rosszul sült el neki a dolog. Valszeg kicsit több idő kell neki, hogy megnyíljon és felszabadultan tudjon veled beszélgetni.
2009. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az első lehetőség is fenntáll, de sztem elképzelhető az is, hogy csak etett a srác azzal, hogy a barátnőidnek aztmondta, hogy tetszel.
2009. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!