Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem azért a lánynál igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem azért a lánynál igaz?

Figyelt kérdés

Most ismerkedünk, egy suliba járunk. Ha beszélgetek vele jól elvagyunk. Facebookon is.(nem nagyon facbookozik ami tetszik. szóval ott nem annyira beszélünk nem ír rám stb.)

Picit úgy érzem nem keresi a társaságom ezért kételkedem...

suliban el megy mellettem ugyan széles mosollyal köszön :)

oda megyek hozzá akkor is ha a barátnőivel van akik totál idegenek számomra. ő nem igazán jön oda hozzám de ez szerintetek betudható annak hogy mindig fiúkkal lógok akiket ő egyáltalán nem ismer. 17/f. 15/l



2013. okt. 11. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallod b+, full ugyan ez van nálam is, még a kor is stimmel. Jó lenne tudni, hogy ő is úgy viszonyul-e hozzám, mint én hozzá...
2013. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha végre megfognátok a tökötöket és elhívnátok egy randira a lányt? hihetetlen mennyire nem vagytok férfiak...
2013. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, 2 hetet itthon voltam betegség miatt, és nem találkoztam vele, fb-re meg nem sűrűn járkálok. Ezért nem hívtam még el sehova.
2013. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Vagy nincs? Kitudja ezt megmondani.
2013. okt. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jo kérdés... próbálj vele minél többet beszélgetni, élőben!!!
2013. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én már elhívtam :D jövő héten találkozunk
2013. okt. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!