Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki sokat változott a nyáron.. Mindig is megjegyeztem, hogy nem néz ki rosszul de most.. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Okos, legjobb tanuló, van esze, kedves és szép is. Mindig a barátnőivel van, ezért nem tudnék beszélni vele nagyon. Facebookon nincs képe hogy likeoljam, néha rám - rám néz és akkor ránézek és abban a pillanatban elfordul, de nem úgy feltűnően néz, hanem mint egy ártatlan kislány :D hogy közeledjek írjak neki pl. Valamivel sulival kapcsolatban és kezdjünk el beszélni? Az baj lehet ha 183-4 cm vagyok, ő meg 165 magassarkúban?
2013. okt. 12. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kislány?:D
2013. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hogy lenne baj?? valakinek az a baj hogy több száz kilométerre laknak, valakinek hogy 30 év van köztük.

neked meg hogy van köztetek 25 centi...

am. hivd el valahova ha igent mond az csak jo

de ha nemet akkor nincs is értelme tovább próbálkozni

2013. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 éves.

Nekem nem baj hogy 25 centi van közöttünk, de én nem tudom ő hogy van ezzel..

De hogy hívjam el? Neten? Mert csak úgy lennénk négyszemközt.

2013. okt. 12. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak a magas fiúk jönnek be, a legkisebbeknek is, szal ez biztosan nem akadály. Ha még jóképűnek is talál, biztos a sikered.
2013. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!