Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda arcformán hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda arcformán hogyan lehet változtatni, hogy oda meg vissza legyenek érte a csajok?

Figyelt kérdés
Mert szinte az összes csaj helyes pasikkal van. Aki nem az, az mit tehet ezzel, hogy ő is mágnes legyen a lányok számára. Smink? Más haj? Borosta? Nekem sajnos egyik sem segít, ezek ilyen elcsépelt praktikák szerintem.
2013. okt. 13. 15:38
1 2
 1/17 anonim válasza:

arcformán ?

sehogy

2013. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne, hogy oda meg vissza legyenek érted a csajok. Esetleg megelégedhetnél azzal, hogy tetszel akinek tetszel. Nem kell hogy te legyél a legjobb.
2013. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem elcsépelt praktikák, próbáld meg, mert más lehetőséged nincsen
2013. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen elcsépelt dolgok adj magadra szeresd magad légy normális és ennyi
2013. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Esetleg az orrodat és a füledet tudni megműttetni.

Külföldön jó pénzért összetörik kicsit az arccsontjaidat is de állítólag maga a pokol és nem igen vállalja egy sebész sem.

2013. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kivagyte, hogy itten csak így leszólogatod a borostát? he?
2013. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Húzzál rá egy szemeteszsákot.
2013. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Bele kell törődni, hogy aki rondának születik, sosem lesz barátnője.
2013. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pedig valamilyen tanács nagyon kellene, mert nem akar velem egyetlen lány sem járni. Nem vagyok kövér, se törpe. Minden más rendben van. Nem öltözök ódivatúan, nem vagyok ápolatlan sem. DE EZ MIND NEM ELÉG NEKIK! Helyes arcot akarnak, mármint a pasijuké az legyen. Ezt meg is mondják nekem, hogy nem vagyok helyes és pá-pá. Tehát valami nagyon kellene, ami segít. Nem akarom összetörni az arcomat, de túl hosszú. Jobb lenne ha rövidebb lenne 3-4 centivel. Praktikák?
2013. okt. 13. 15:51
 10/17 anonim ***** válasza:

mutasd privibe!!!!!

nálam tuti, hogy nem vagy csúnyább.

2013. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!