Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van bennem ilyen kettőss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ilyen kettősség a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Egyszer annyira vágyom egy lány iránt h nem igaz. Sokat gondolok arra h miért nincs barátnőm akivel romantikus dolgokat tehetnénk. Ilyenekről fantáziálok, de közben meg annyira önzőnek, kényelmesnek és talán éretlennek tartom magamat egy párkapcsolatra. Van egy nyugis, kényelmes szingli életembe, ami senki nem szól bele. Nem akarok másnak megfelelni, se felelőséget vállalni. Nem akarom a szabadidőmet ami van egy lányra áldozni. Miért van bennem ilyen kettősség?
2013. okt. 15. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Megszállt a rábaközi mifene...
2013. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem a dolgokat én is...
2013. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem sokszor.De azzal nyugtatom magam, hogy ha megtalálom az igazit,akkor nem fogok ezen agyalni.Mert szívesen elviselem a hülyeségeit,szívesen alkalmazkodom ő hozzá majd...


Nekem a hiúság a nagy bajom.Félek újra úgy együtt lenni valakivel,hogy smink nélkül lásson reggelente...és megzavarja a napi rutinom :-(

2013. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!