Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy sráccal egy vakrandim, eddig csak képeken láttuk egymást. Már annyira szeretnénk talizni, olyan nehezen jött össze a holnap, csakhogy ma reggel arra ébredtem, hogy lett egy herpesz a számon. El vagyok keseredve. Ezt a napot vártam, és most ezzel rontom el. Ha bepúderezem nem annyira látszik, de azért csak látszik, hogy van ott valami. Szerintetek elmenjek a randira? Nem ciki ilyen szájjal? Vagy lemondjam? Mert attól félek, hogy ha észreveszi a számon a herpeszt, kiábrándul és nem lesz több tali. Nem beszélve arról, hogy mi van, ha meg akar majd csókolni. Mit javasoltok?


24/L


2013. okt. 19. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, de ha meg akar csókolni szólj, hogy első randin csak az puszit adhat az arcodra.
2013. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a sráctól függ főleg na meg attól, hogy eddig mennyit beszéltetek. Ha lemondod most ezt egy herpesz miatt aggódva akkor később lehet, hogy már nem akar veled találkozni mert, habár tudja ez nem kifogás viszont felesleges problémázás.

24 vagy és ebből kiindulva ő is férfi, el fogja viselni, ha van rajtad egy szépséghiba. Ha rákérdez vagy arra terelődik a szó akkor mondd azt, hogy ma reggel jött ki, megpróbáltad eltüntetni de nem sikerült.

2013. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért ne mondd le, főleg, ha nehezen jött össze. Ha találkoztok, viccesen mondd el, hogy pont ma jött rád és, hogy mennyire zavar. Biztos normális lesz. Ha ezért kiábrándulna, akkor meg alapból idióta a srác.
2013. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen butaság miatt meg se forduljon a fejedben hogy lemondod.
2013. okt. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos bebizonyosodott, hogy nem hozzám való a srác. Mivel nem akartam magam hülyén érezni a randin, nem akartam, hogy ott tudja meg, hogy van rajtam egy herpesz, viszont lemondani sem akartam a talit. Emiatt megírtam neki üziben, hogy mi a helyzet, azóta nem is válaszol. Így legyen őszinte az ember. Pedig azt hittem, hogy bármit elmondhatok neki, mert már több, mint egy hónapja beszélünk és szinte mindent tudunk egymásról.
2013. okt. 19. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!