Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki 6 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki 6 évvel idősebb nálam és nagyon tetszik. Eddig csak csodálattal néztem rá de most rajongásom szerelemre változott. Megmondjam vagy ne mondjam? Mi a helyes és azt hogyan tehetném?

Figyelt kérdés
Sajnos még nem tudtam beszélni vele de nagyon meg szeretném megismerni. Jövőre ismtét találkozunk egy közös program miatt. Egy ideig leveleztünk is. Szeretném megmondani neki mit érzek iránta de nem igazán tudom magam rendesen kifejezni és sokan lesznek ott ahová megyünk. (Szerintem nem emlékszik az arcomra a sok emberé közül) Nektek mi a véleményetek? Komolytalannak tartana a korom és a köztünk lévő korkülönbség miatt?
2008. júl. 7. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2008. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16
2008. júl. 7. 00:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

H értve h csak jövőre fogtok csak találkozni ezt nem értem?:)Szerintem ismerd meg elsőnek és ha utána is ugyan azokat érzed mint eddig akkor nyugodtan mond el neki h te mit érzel!:)Am meg a mai világban nem nagy szám az a 6 év ide vagy oda:D Merj lépni és akkor megtudod h van-e esélyed

nála.:)

2008. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veszteni valód, ha nem jön össze, úgyse látod többet...
2008. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért találkozunk csak jövőre, mert nem lakunk annyira közel egymáshoz és egy összejövetelen találkozunk csak ismét.
2008. júl. 7. 01:02
 6/10 A kérdező kommentje:
De hogyan szólítsam egyáltalán meg?
2008. júl. 7. 01:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha jo beszeloviszonyban vagytok akkor nem lesz nehez,egyszeruen probald ereztetni vele az erzeseidet,ha meg nem sikerul akkro mond meg neki smemit sem veszthetsz.
2008. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem lepj minnel hamarabb mert lehet h "hoppon maradsz"......es lessz masik baratnoje.....szolitsd le nyugodtan nem fogja leharapni a fejed,meg az is lehet h jol fog elsulni a dolog;)
2008. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ne is aggódj a korkülömbség miatt, apum 7 évvel idősebb anyumnál:)
2008. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

6 ev korkulonbseg? ugyanmar. a baratnom es kozottem is 6 ev van, de volt ennel nagyobb korkulonbseg is koztem es par exem kozott, mert eleg fiatalos vagyok :D szvsz a korkulonbseg ne zavarjon... a megszolitassal meg nem kell nagyon kinlodni, mert nekunk fiuknak/ferfiaknak nagyon bejon, hogyha egy no tud kezdemenyezo lenni! ;)


de ha megis problemad lenne a megszolitassal, akkor alkalmazkodj a korulmenyekhez es mivel mar talalkoztatok, merits a multbol. peldaul odamesz hozza, koszonsz neki es felhozod a tavalyi esemenyt. egeszen konkretan:

- szia! ne haragudj, nagyon ismeros vagy nekem, remlik hogy tavaly is itt voltal, de nem emlexem a nevedre...

erre megmondja, te is bemutatkozol neki es ha olyan a szitu, akkor megkerdezed hogy nem volna kedve inni valamit, tancolni, stbstb. nem egy ordongosseg, csak merd az elso lepest megtenni, utana megy minden magatol.

2008. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!