Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha kapnátok ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kapnátok ajándékba egy különleges alkalomra egy kovácsolt vas rózsát egy sráctól akivel táncpróbára jártok, akkor mennyire örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek a szülinapjára adtam és a szalagavatóján én fogok vele táncolni. És beleszerettem.

Ő az eggyik legjobb barátom, talán leeset neki az ajándékból hogy szeretem?



2013. okt. 20. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Stílusos ajándék, nekem tetszene. :)
2013. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint majom a farkának! Milyen király dolog már.
2013. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Friend zone. Van egy rossz hírem számodra.
2013. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, micsoda?
2013. okt. 20. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy sosem fog viszont szeretni. Barátként tekint rád. És abból már rég nincs vissza út. Túl kell ezen lépned.
2013. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ezt te honnan veszed kedves ötös kérdező?
2013. okt. 20. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Válaszoló vagyok. Onnan, hogy már rég bent vagy a barátzónában. Te magad mondtad, hogy a legjobb barátod. A lányoknál ez másképp működik, mint nálunk, ha ők egyszer barátként elkönyvelnek valakit, soha az életben nem módosítják meg a státuszát. Sosem leszel neki több, mint barát. Ebben sajnos minden férfitársunk egyet ért, kérdezz meg valakit, vagy csak olvass utána a barátzóna dolognak. Szomorú, de így van.
2013. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De mi másfajta barátságban vagyunk.

És ez esetben megfog változni ez a barátság.

2013. okt. 20. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szóltam
2013. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsot, a többiektől meg megkérem, hogy legközelebb ne az ajándéknál ragadjanak le.

köszönöm :)

2013. okt. 23. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!