Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú első randin megfogj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú első randin megfogja a kezem, de nekem nem jön be a srác, hogy reagáljam le?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

ha nem jön be a srác akkor minek mész vele randira?

amúgy meg simán elhúzod abból neki le fog esni,de akár ott is hagyhatod,mert úgy is az lesz,tök mindegy hogy hogy adod elő

2013. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem találkoztam még vele személyesen, illetve nem emlékszem rá, hogy ki ő, így ismerősöm ismerőse, fb-on írt rám, hogy lenne-e kedvem találkozni és mivel kép alapján bejön, íígy igent mondtam. De közel se biztos, hogy élőben is be fog jönni.

Köszi a választ!

2013. okt. 21. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán megmondod, hogy nem biztos, hogy akarsz bármi komolyabbat tőle és nem akarsz játszani vele, vagy áltatni. Ha értelmes a srác, venni fogja a lapot. Bár ebben az esetben bennem is felmerült a kérdés, hogy miért mentél bele a randiba? :D
2013. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendben, így már más a leányzó fekvése, szerintem ne komplikáld túl. Ha képen tetszett, élőben is nagyobb valószínűséggel fog, mint nem. Sok sikert hozzá! :)
2013. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából jó lett volna tisztázni, hogy most ez randi-e vagy csak találkozó,de már mindegy. :)


Köszi! :)

2013. okt. 21. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
"Nekem ez túl korai, túl gyors" :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyenek őszinték a reakcióid, még ha esetleg fáj is a srácnak. Ha úgy érzed, hogy nem akarsz vele újabb találkozót, akkor ne vetíts, mondd meg neki.
2013. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De azért, mert képen jól néz ki, lehet, hogy rohadt idegesítő személyisége van, ami nagyon kiábrándító.

Figyelj, ha randin tutira nem tetszik, akkor ne hagyd neki, hogy fizessen, ha megfogja a kezed, akkor meg húzódj el, és mondd meg neki, hogy mit gondolsz. Ennyi.

2013. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!