Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én túlzottan elsiettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzottan elsiettem a dolgokat? Manapság hogy alakul ki egy kapcsolat? 24 l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel a munkahelyemen találkoztam de ennyire zavarba nem jöttem még senkitől, már a gondolattól, hogy randizunk is kijött az allergiám(idegesség miatt), ő két évvel kisebb, külföldön dolgozgatik, de most itthon van és vagy 30 km tőlem, de az első találkozástól megállás nélkül beszélgettünk két hétig, és mire eljutottunk a találkozáshoz, ami romantikus holdfényes sétának indult..hát nagyon elkaptak mindkettőnket a vágyak.. én nem akartam elsietni, de, az az igazság, hogy pont egy honap mulva is atvalthat egy kapcsolat csak szexé. ő azt mondta, hogy akárkivel nem randizik, szóval egy nagyon meghitt randevú lett. Már másnap irt, mert nála maradt valamim, és átbeszéltük a napot, de mindenre tőkéletes válasza van..ő azt mondta, hogy szerinte igy alakulnak ki a dolgok, hogy párszor találkoik az ember, és ha minden jól megy, akkor müködik tovább. szerdán volt a randi, pénteken nagyon nem beszéltünk, küldtem neki egy smst kacsintójellel, másnap ő is visszaküldte, és este egy szórakozóhelyen összefutottunk, de persze mi a csajokkal boroskolaztunk, én meg nem birom az alkoholt, a buli vege felé mentem oda hoza... némileg tapadós voltam. Reggel mikor megébredtem, tudtam..elrontottam. Irtam is neki, hogy mit csinal este, o mar kapott is mas programot..aztan addig beszeltunk, hogy azt mondta, neki egy kicsit sok voltam szombat este, es kicsit hagyjuk a dolgokat, és egy mosollyal hogy ő fog engem keresni. Szerintem már annyira vágyok valami szerelmes dologra, hogy rendesen mindig elrontom... itt mar csak az ido segithett
2013. okt. 21. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress engem! Belém szerethetsz. Megengedem!
2013. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D ez a szerelem ugy tul bonyolult :P
2013. okt. 21. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz érte tenni, nem érdemled meg. Szerinted Warren Buffett amerikai milliárdos hogyan kezdte anno? Tv-ket vett és adott el! A tetten van a hangsúly, hogy teszel érte, ha akarod. A többi csak kifogás.
2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ebben az esetben eléggé elrontottam, nem? hagyni kell hogy a fiú keressen? vagy épp amit mondasz, hogy tenni kell érte?
2013. okt. 21. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad megtudni mi lett azóta?
2020. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!