Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnék holnap reggel a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnék holnap reggel a szerelmemnek egy sms-t, akivel nem rég jöttem össze, de félek nem értelmes meg ilyenek. Szerintetttttek? Ha rímbe tenné valaki az még jobb lenne.

Figyelt kérdés
Jó reggelt az én Drágaságomnak, aki úgy hiányzik és olyan messze van tőlem, ki remélem sokat gondol rám és hiányzom neki. Csók a szőke Cicád
2009. nov. 13. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet írna a barátnőm, nem örülnék neki.
2009. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2009. nov. 13. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nyálas, és azt hinném hogy csak ellenőrizni akar.
2009. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem azt jelenti, hogy Ő nem örülne Neki. :) Nekem ez olyan kicsit rámerőltetős, de ne hallgass rám, én fura fazon vagyok. Várjuk meg, mit írnak a többiek.
2009. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Üresfejű libának tűnsz.
2009. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a drágaságot ki lehetne siman hagyni, meg a végére azt irni, h puszil a szőke cica. igy jobb.
2009. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de ha csak nemrég jöttetek össze akkor még egy kicsit sok lehet.
2009. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy hosszú történet. Mi szeretők vagyunk egymásnak és hétvégén is szoktunk talizni, de most elutazik hétvégére a családja nélkül, de beszélni nem tudunk. Ezért írnék neki. Ez más, mint egy friss kapcsolat. Olyan mintha évek óta együtt lennénk és már nem vagyun fiatalok. Ő is ír nekem minden reggel jó reggelt sms-t
2009. nov. 13. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:

nemtom, igazából én vmi egészmást írnék :D

sztem hagyd ki belőle, vagy alakítsd át azokat a szavakat amik arra utalnak h ő a tied és te az övé vagy :D ezek így sose hangzanak jól.

pl. jó reggelt drágám (ezmég így maradhat). nagyon messze vagy, és hiányzol. remélem gondolsz rám te is :) csók: a szőke cica.

tudom, ezígy elég primitív, meg túl eccerű, de jobban hangzik.

verset meg ne akarj írni inkább :D

2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg túl csöpögős. Az a tanácsom, hogy vegyél vissza kicsit. Sokszor még a hősszerelmes pasi is szereti ha a csaj kihívás néha. Magyarul lehet olyat amivel kifejezed, hogy gondolsz rá, csak kevésbé egyértelműen. Ez a flört lényege.


Írok egy példát is amire gondoltam:

"Gondoltam rád írok, hogy a gyöngybetűs kézírásom legyen az első dolog amit ébredés után látsz, és ezzel a mosollyal az arcodon szebben induljon a nap :-)"

2009. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!